fbpx

Hijyene önem verenler!

Kategori

Türkiye’de ve yurt dışında uzun yıllardır salonların kurumsal kimlik çalışmalarına yönelik hizmetlerinin yanı sıra hijyenik ürünleri de sunmakta olan Demir Kurumsal’ın geliştirdiği IDM Acqua Manicure ürününü kullanarak manikürde fark yaratan salonlar karşımızda.

Tek kullanımlık kase içerisinde kişiye özel hijyenik manikür servisini geleneksel sulu manikür servisi içeriğindeki faydalı katkılarla sunan ve ‘Kasenizi kimseyle paylaşmayın’ sloganıyla fark yaratmak isteyen hijyen odaklı salonlarda müşterilerle buluşan IDM Acqua Manicure içerisinde ginseng, meyve asitleri ve yeşil çay ağacı özü bulunuyor.

İşte IDM Acqua Manicure kullanan salonlardan yorumlar…

Ayhan Tuncer, Mehmet Tatlı Çekmeköy -İstanbul

Ayhan Tuncer
Ayhan Tuncer

IDM Manikür’ü müşteriler çok hijyenik buluyorlar. Görsel olarak çok hoş. Tek kullanımlık olması çok büyük bir avantaj. Müşteriye daha özel bir servis veriyoruz. Müşteriler tabii ki çok daha kaliteli bir servis olduğunu düşünüyor.

Erkan Yıldırım, Esse Kuaför – İstanbul

Erkan Yıldırım
Erkan Yıldırım

Kesinlikle salonda manikür yaptıranların sayısında bir artış var.

IDM Acqua Manicure’ü yeni bir ayrıcalık olarak görüyorum. Hijyen, sunum açısından müşterilere sunduğumuz farklı bir servis. Son derece etkili. Kesinlikle salonda manikür yaptıranların sayısında bir artış var. Aynı zamanda içeriğindeki penslerin sterilize olması çok büyük avantaj sağlıyor ve olumlu geri dönüşler alıyoruz. Arapsabunuyla, şampuanla hazırlanan manikürler tamamen ortadan kalktı. Müşteriler IDM Acqua Manicure olmadığı zaman artık manikür yaptırmak istemiyor. Manikürde yeni bir devrim olduğunu düşünüyorum.

Esse Kuaför, Bahçeşehir

Halil Yeşilyurt, Salon Diva Perlavista AVM – İstanbul

Halil Yeşilyurt
Halil Yeşilyurt

IDM Acqua Manicure malzemelerin tek kullanımlık olması nedeniyle gerçekten çok hijyenik bir ürün. Kişiye özel hissettiriyor. Müşterilerin geri dönüşleri çok olumlu. Ürün müşterilerin önünde açılıyor. Alışılmışın dışında bir ürün olduğu için müşterilere ürünün faydasını anlattığımızda tekrar tercih ediyorlar. Kaliteli bir hizmet aldıklarını hissediyorlar.

https://hairist.com.tr/salon/salondivaugur/

Hasan Görmüş, Kuaför Hasan Görmüş – Antalya

Hasan Görmüş
Hasan Görmüş

Müşterilerin çoğu eldivenli maniküre alışamamıştı. Bu sistem eksik bir parçayı tamamladı.

IDM Acqua Manicure sektöre farklı bir yenilik getirdi. Müşteriler bütün işlemin içinde olması, penslerin içine koyulması müşterilerde inanılmaz bir etki yaratıyor. Farklı bir hizmet olarak görüyorlar. Bugüne kadar manikür yıllardır sulu manikür ve eldivenli manikür olarak ikiye ayrılmıştı. Müşterilerin çoğu eldivenli maniküre alışamamıştı. Bu sistem eksik bir parçayı tamamladı. Sulu manikür isteyen müşteriler için ayrı bir hizmet oldu. Biz yaz aylarında IDM Acqua Manicure’ü buzlukta soğutup sunuyoruz. Kışın da sıcak servis ediyorduk. Mikrodalgada ısıtıp sunuyorduk. Müşteri hizmetin farklılığını hissediyor.

https://hairist.com.tr/salon/hasan-gormus-kuafor/

Metin Gök, Naturel Kuaför – Kastamonu

Metin Gök
Metin Gök

IDM Acqua Manicure tek kullanımlık olduğu için çok hijyenik. Müşterilerin sadakatini artırıyor. Bizi tercih etmelerini sağlıyor. Kişiye özel olduğu için müşterilerimizin bizi tercih etmesinde büyük etken. Daha kolay, daha hızlı ve su, kase hazırlamamıza gerek kalmıyor. Açıp kullanabiliyoruz. Hemen işleme başlayabiliyoruz. İçindeki özel maddeden dolayı tırnaklar bakımlı oluyor, tırnak etleri de daha kolay yumuşuyor. Hızlı bir biçimde işlemimizi bitirebiliyoruz. Müşterilerimiz çevresindekilere ürünü tavsiye ediyor. Çok memnun kalıyorlar.

Ömer Yalçın, Mos Çayyolu – Ankara

Ömer Yalçın
Ömer Yalçın

IDM Acqua Manicure’den çok memnunuz. Kişiye özel hijyenik olması ürünü tercih edilir kılıyor. Müşteri de, ekip de memnun. Müşteriler ürünü tercih ediyor. Özel bir serisi olması, içeriği çok güzel. Tavsiye edeceğim bir ürün. Kaliteyi artırıyor. Sektör için bir devrim. Manikür sirkülasyonumuz çok fazla. IDM Acqua Manicure ile beraber daha da arttı. Etkileyici bir ürün.

https://hairist.com.tr/salon/mos-cayyolu/

Seyit Kumak, Seyit Kumak Kuaför – Bursa

Seyit Kumak
Seyit Kumak

Tek kişiye kullanıldığı için tercih ediliyor.

IDM Acqua Manicure bence yüzyılın buluşu. Hijyenik ve rahat olması nedeniyle servis kalitemiz yükseldi. Müşterilerimiz üründen çok memnun. Tek kişiye kullanıldığı için tercih ediliyor. Klasik manikürde kase ile manikürü biz hazırlıyorduk. Servis açısından daha zengin bir görünüme sahip olan IDM Acqua Manicure ile çalışmaya başladığımızdan beri salonda manikür talepleri arttı.

Ünsal Özkan, Kuaför Ünsal – Ankara

Ünsal Özkan
Ünsal Özkan

IDM Acqua Manicure’ü salonumuzda kullanmaya başladığımızdan beri müşteri portföyümüz değişti. Hijyenik olması açısından müşterilerin geri dönüşleri çok iyi. IDM Acqua Manicure’ü Ankara’da kullanan ilk salonlardan biriyiz. 6 ay boyunca demosu salonumuzda yapılmıştı. Çok keyif alarak kullanıyoruz ve müşterilerimiz çok memnun.

Ünsal Özkan Kuaför

Detayları Estetica Dergisi 2017 Renk Sayısı’nda bulabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz