Toni&Guy’dan yaz önerisi

Kate Moss’tan esin alan omuz hizasında, gevşek biçimde doku verilmiş, uzun perçemle tamamlanan saçlar 2020 yazı için önerilen stillerden biri. Plajdan yeni gelmiş gibi rahat ve eğlenceli… TONI&GUY Uluslararası Sanat Direktörü Cos Sakkas, Londra moda haftasında farklı şekillerde kullanılan klasik parmak dalgalardan ilham alıyor. 

Sakkas, “Klasik parmak dalgalar için gereken temel bilgi, her türlü dalgayı şekillendirmek için gerekli bilgiyi ve daha modern bir sonuç yaratabilme rahatlığını veriyor” diyor. 

ADIM ADIM: 

  • İnce dişli tarakla ayırarak saçın ortasından bir profil alın. 
  • Diplerden saçın ortasına kadar jöle uygulayın.
  • Saçı doğal düşüşünde tarayarak parmağınızı aldığınız ayrıma eşit mesafede paralel bir şekilde yerleştirin ve saçı parmaklarınızın arasında öne ve arkaya doğru  eşit mesafede çevirerek parmak dalga tekniğini kullanın. 
  • Saçın arkasındasında uçlara tutuş ve parlaklık sağlayan bir sprey uyguladıktan sonra saçın ortasında bir düğüm yaratın. 
  • Saçın tamamı difüzerle kurutulur. 
  • Düğüm çözülür ve istenen doku yaratılır. Daha modern bir hava elde etmek için kulak ardında yanlarda toka a da aksesuar kullanılabilir. 

Kaynak: focusonhair.com

estetica app tanıtım 2 04 1

iOS (iPhone) Cep Telefonları ve iPad için Estetica Dergisi:

images

Android Cep Telefonları için Estetica Dergisi:

download

Ne yapabilirsiniz?

Ücretsiz sayılarımıza göz atabilir, güncel sayılarımız için abone olabilirsiniz.

Mevcut Abonelerimiz

Mevcut Estetica abonelerimizin mail adresleri ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Erişimde sorun yaşamanız durumunda bizi 02122720270 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.