fbpx

ESTETICA İLKBAHAR SAYISI DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA!

Sektörün tüm dinamiklerini aktaran ve her zaman yenilikçi yaklaşımlarla; siz değerli kuaförlere en yeni haberler, araştırmaları, trendleri, sektörel dair güncel bilgileri ve pazarlama stratejilerine kadar ihtiyacınız olan her şeyi sunan ESTETICA dergisine artık ulaşmak daha kolay. Salgın döneminde hem bulaş riskini azaltmak hem de yeni çağa uyum sağlamak adına geçirdiğimiz dijital dönüşümle, kalitemizden ödün vermeksizin, canla başla çalışarak ilkbahar sayımızı sizlere sunuyoruz!

Yeni sayımızda neler mi var?

Düşünsel Güzellik’ten Moda Vizyonu’na, İnovasyon ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nden Essential Looks 2019-2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’na, İş Sanatı, HAIRiST 2020 ve Dijital Gelişim araştırmalarına kadar, kişisel ve sektörel gelişiminize katkı sağlayacak her şey ESTETICA İLKBAHAR 2020 sayısında!

Estetica App

Siz de kuaförlük sektörüne kazandırdığımız ilk e-dergi aplikasyonumuzu hemen cebinize indirin. 5 farklı cihaza kadar aynı kullanıcı adınız ve şifrenizle istediğiniz her yerde sektörün ışıltılarını takip etmeye devam edin.

iOS (iPhone) Cep Telefonları ve iPad için Estetica Dergisi:

images

Android Cep Telefonları için Estetica Dergisi:

download

Ne yapabilirsiniz?

Ücretsiz sayılarımıza göz atabilir, güncel sayılarımız için abone olabilirsiniz.

Mevcut Abonelerimiz

Mevcut Estetica abonelerimizin mail adresleri ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Erişimde sorun yaşamanız durumunda bizi 02122720270 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz