Termal ve iyonik fırça

Termal ve iyonik saç fırçası

Eğer termal ve iyonik özelliğe sahip bir fırçanın tam olarak neyi ifade ettiğini merak ediyorsanız yazımızı okumalısınız.

Termal ve iyonik özellikli bir fırça, fırçanın ana maddesi yani materyalleri ile ilgili bir üretimden geçtiğini ifade eder. Bu fırçalar saçı kuruturken özellikle elektriklenmeye meyilli saçları yatıştırma özelliğine sahiptir. Saçı kuruturken taramayı sürdürürseniz termal fırça materyallerinden dolayı ısınır ver saça aynı zamanda ısı veren bir dokunuş elde etmenizi sağlar ve bir yatıştırıcı niteliğindedir. Ayrıca kırık fön gibi işlemleri uygulamanız için çok uygundur. Saçları dalgalı hale getirirken hem fönden hem de taraktan yardım almış olursunuz ve işinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda saçın bozulmamasını sağlar ve dalgaların kalıcılığını arttırır.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför

Elektirklenmeyi önleyen ve dalgaların kalıcılığını sağlayan termal ve iyonik özellikli fırçalar mutlaka her kuaför salonunda bulunması gereken ürünlerdendir.

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975