İskandinav sarısı!

İskandinav sarısı elde etmek!

Naturel, gerçek İskandinav sarısı talep eden müşterilerinize verebileceğiniz tüyoları sizin için derledik!

Saç: Bayram Keleş

Doğal saçı koyu renk olan esmer bir kadının bu renklere geçişinin ne kadar zor olduğunu herkes biliyor. Bu tarz taleplerde bulunan müşterilerinize bunu adım adım gerçekleştirmenin saç sağlığının koruması açısından daha iyi olacağını açıklayın…

Saç:Tuğba Ateş

Sıcak tonlarda ten rengine sahip kadınlara bej ve altın sarısı saçlar daha iyi gidecektir. Soğuk ten rengi olanlarda ise platin ve tonları daha güzel durur. Saç renginin tonunu belirlemek konusunda mutlaka müşterinize yol gösterin. Karamel, bal rengi vs. benzetmeler bazen farklı çağrışımlar yapabilir. Bu sebeple anlatmak istediğiniz rengi mutlaka bir resim referansı ile anlatın. Bu müşterinin sizi dinlemesinde daha etkili bir yol olacaktır.

Rengi donuk ve tek ton tercih etmektense mutlaka highlight ve serbest boyama tekniklerinden yararlanın böylece elde ettiğiniz sarının duruşuna büyük bir doğallık kazandırmış olacaksınız.

Saç: Mustafa Keloğlu

Sarı saçı yıpratan bir renktir. Hem rengi korumak hem de bu yıpranmış görünümden müşterilerinizi korumak için mutlaka profesyonel bakım ürünlerinizden onlara tavsiyelerde bulunun!

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975