fbpx

Sorumluluk özel bir duygudur

Kategori

Hepimiz sorumluyuz. Yaşadığımız topluma karşı sorumlulıklarımız bulunuyor.

İşte Lösam (Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği) için kuaför salonundan çıkan bir sosyal sorumluluk örneği olarak Samsun'dan Kuaför Meral.

Salonun girişinde özel bir alanda el işi çalışmaların sergilendiği masayı görünce merak edip soruyoruz.Meral hanım anlatıyor: " Türkiye'de çocuk kan hastalıklarına yönelik olarak hizmet veren üç hastaneden bir tanesi Samsun'da bulunuyor. Lösam aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocukların ailelerine yardımcı olmaya çalışan bir derneğimiz bulunuyor. Ev kirası, yakıt-yiyecek desteği gibi yardımları bulunuyor. Bu amaçla dernek bünyesinde görevliyim ve üyeyim. Salonumu da bu amaçla gelir sağlamak amacıyla araç olarak kullanıyorum. Müşterilerim de bunu çok olumlu karşlıyor.

Kuaför Meral Samsun

Yardım etmek doğamda var. Aynı zamanda kızım diyabet hastası ve bu hastaneyle bu nedenle bir  ilişkimiz de bulunuyor. Bu şekilde tanıma fırsatı buldum. Yeni yıl için yaptığımız bu el işi çalışmalardan elde edilen geliri derneğe bağışlıyoruz. Bu ürünler bir alışveriş merkezinde satışa sunularak satışı yapılacak. Ancak gelen müşterilerim ve ziyaretçiler şimdiden satın alıp katkı sağlıyor.

Kuaför Meral Samsun

Yardım etmemin nedeni yok. Mutlu oluyorum. Yardım etmek güzel bir duygu. Hepimizin üzerine sorumluluklar düşüyor. Benim de sorumluluğum bu…"

Meral Kuaför'i duyarlılığı için tebrik ediyoruz. Darısı nice sosyal sorumluluk haberlerine…

(Sizin de sosyal sorumluk projelerinize yer vermekten mutluluk duyacağız. Lütfen bizimle paylaşın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz