Samimiyet, şeffaflık ve ortak hedef

Samimiyet, şeffaflık ve ortak hedef

Estetica Dergisi Mart-Nisan sayısına özel samimiyet ve şeffaflık üzerine kurulmuş, yıllardan beri süre gelen bir ortaklık hikayesini sizlerle buluşturduk… İşte Cem Benteşen ve Ali Küçük'ün ortaklık hikayesinden bir kesit:

Estetica: Geçmişe dayanan arkadaşlığın, ortak hedefler belirlemeye katkıları var mı?

Cem Benteşen: Bizim hem dostluğumuz, hem kardeşliğimiz hem de bir hedef çizgimiz var. Planlamalarımızı bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirdik. Uzun süredir ortaklıkları devam eden büyük salonlarda çalıştık ve gördük ki onlar da bitiyor. Buradan yola çıkarak biz bu ortaklığı bitirmemek için tartışsak da, kavga da etsek on dakika sonra aramızdaki bu tatsızlık her zaman son bulur. Uzun sürmez kesinlikle, çünkü ideallerimiz var, hedefimiz var. Başaramazsak ne olur ya da başaramayız gibi düşüncelerimiz olmuyor ve yola devamlı çıtayı yükselterek, yeni projeler çizerek, yenilikleri sürekli takip ederek devam ediyoruz. Biz hem abi-kardeş olarak hem de kuaförlük sektörüne hizmet edenler olarak birbirimize kattığımız değerleri bir arada tuttuk. Yedi yıldır ortaklığımızı devam ettiren en önemli etkenler bunlardır.

Ali Küçük: Bizi bir arada tutan şey aslında birbirimize çok zıt olmamız fakat ortak noktamız başarılı olma istediği ve işimize verdiğimiz değer. Dolayısıyla bu, farklı fikirlerin harmanlanması, orta noktada buluşturulması gibi çok güzel şeyler ortaya çıkarıyor. Herkesin yapabildiği, yapamadığı bazı şeyler vardır. Biz birbirimizin yapabildiklerini ve yapamadıklarını örtüştürerek böyle güzel bir başarı hikâyesi çıkarttık. Birbirimizi sürekli geliştiren ve ileriye götüren bir ortaklığımız var. Şu ana kadar elbette farklı bakış açılarımız oldu ama bunlar zaten bizi geliştiren unsurlar. Tartışabiliyorsanız gelişirsiniz. Sürekli aynı fikirde olduğunuz takdirde gelişemezsiniz. Biz sürekli birbirimizi iterek bu işte hep daha ileriye gittik.

Röportajın tamamını okumak için Estetica Dergisi'ne abone olmayı unutmayın…

haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975