fbpx

Mükemmel bir kuaförlük günü

Kategori

Kuaförlük için özel bir gün!

Mükemmel bir gün için buluşuyoruz başlığıyla duyurusu yapılan ve kuaförlük sektörünün en seçkin markalarının destekleyerek yer aldığı 'Kuaförlük ve Kariyer Günü' 9 Mayıs 2016 Pazartesi günü gerçekleşecek.

İstanbul Aydın Üniversitesi evsahipliğinde üniveristenin A Blok kampüsü konferans salonunda düzenlenecek olan etkinlik okul-sektör işbirliğinin en büyüğü olma özelliği taşıyor.

Altıpatlar, Aveda, Davines, EIMI, Goldwell, Hairton, Insight, Kariyer Eğitim Kurumları, Kyana, L'Oreal Professionnel, Matrix Professional, Pivot Point, Schwarzkopf Professional, Selective, Ventoso, Wella Professional markalarının yer aldığı ve desteklediği etkinlik AKD-Artistik Kuaförler Derneği, Estetica Dergisi ve Kuaförlüğün dijital platformu hairist.com.tr tarafından organize ediliyor.

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2016 finalistlerinin açıklanacağı ve ödüllerin verileceği etkinlikte Pivot Point Türkiye ekibi tarafından teknik bir şov gerçekleştirilecek.

Etkinlikte Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel'de 'Dünyayı Güzelleştirenler' başlığıyla bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunumdan sonra verilen aranın ardından Kariyer Eğitim Kurumları desteğiyle 'Trendler' başlığıyla moda, saçlar ve trendler anlatılacak.

Günün önemli anlarından bir tanesi Estetica dergisi okuyucularının gösterdikleri adaylar arasından belirlenen kriterlere uyan adayın seçimiyle verilen Estetica Dergisi  Meslek Onur Ödülü Töreni olacak. 

Bu ödül töreninden sonra ise Mos grubundan Ali Tacir, Hakan Köse Difference için Cemil İrez ve MM Bahçecik adına Doğan Kopal kolektif bir şov gerçekletirerek bu özel güne imzalarını atacaklar.

İstanbul'daki kuaförlük programına sahip meslek liseleri ve yüksekokulların da katılacağı etkinlik saat 13:00'te başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Nasıl katılacaksınız?

Etkinliğe davetiye satın alarak veya destekleyen seçkin markaların satış temsilclerinden talep ederek katılabilirsiniz.

Bilet Satın Almak için aranmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Giriş ücreti 55 TL'dir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz