fbpx

Raşit Bağzıbağlı defilesi için saçları Mehmet Tatlı ekibi tasarladı

Kategori

Mehmet Tatlı ekibi, Kariyer Eğitim Kurumları ve Wella Professionals teknik ekibi, Raşit Bağzıbağlı defilesi için Sebastian Drynamic Aerosol Kuru Şampuan, Sebastian Eruptek ve Sebastian Shaper Fierce Ultra Güçlü Sonlandırıcı Spray kullandı.

Raşit Bağzıbağlı 2018 İlkbahar-Yaz Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, 70’li yılların disco döneminde Bianca Jagger’in stilinden ilham aldığı “Bianca” adını verdiği; Rashid markasına ait hazır giyim koleksiyonunu büyük ve görkemli bir şovla podyuma taşıdı. Mehmet Tatlı ekibinin lideri Harun Güllüel saçlar hakkında bilgi verdi: Saçlarda da defilenin konsepti olan 70’lerden esinlenerek Bianca Jagger’in stilinden ilham aldık. Kalın bukleleri öne doğru tarayarak bütün saçlarda aynı etkiyi yarattık.”

Defilede, Tülin Şahin podyuma baş manken olarak çıkarken bu sene de ünlü modacının vazgeçilmezi oldu. Defilede podyum dünyasının prestijli ismi Fidan Martinoviç ve son günlerde adından sıkça söz ettiren Ula Alex’de podyumda yerini aldı. 30 özel parçadan oluşan koleksiyon 30 model tarafından tanıtıldı. Koreografisi Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede Raşit Bağzıbağlı, koleksiyonunu ; ‘asi, güçlü ve eğlenceli kadın’ olarak tanımladı.

Modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Yıldızların ilgisinin büyük olduğu defileyi izlemeye gelen arasında Aslı Tandoğan, Amine Gülse, Başak Sayan, Deniz Akkaya, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Feryal Gülman, Ece Vahapğolu, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Nurgül Yeşilçay, Özge Özder, gibi ünlü isimler de vardı.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz