fbpx

Estetica Dergisi’nde haftanın kapağı: Ahmet Çoban

Kategori

#esteticadergisi ve #hairistcomtr etiketi ile en sevdiğiniz çalışmanızı Instagram hesabınızda paylaşın, Estetica Dergisi’nde haftanın kapağı olsun.

Bu haftaki kapağımız Türkiye’nin en uzun soluklu ve istikrarlı kuaförlük etkinliği Hairist’in Yıldızlar Geçidi’nde şova çıkan Garage Hair Repair Studio’dan Ahmet Çoban’a ait.

Estetica Dergisi’nde haftanın kapağı: Ahmet Çoban

Saç tasarımı hakkında Ahmet Çoban ile konuştuk

Ahmet Çoban, Garage Hair Repair Studio:

‘Haftalardır bu iş için uğraşıyoruz. İnanılmaz heyecanlıydı. İlk defa böyle bir organizasyona katıldım. Son 6 yıldır çok fazla zaman harcıyordum işe. Çok mutluyum ve gururluyum. Koruncuk Vakfı için çok özel bir proje hayata geçmiş oldu. Yıldızlar Geçiti altında becerilerini sergileyen arkadaşlarıma, finalist olarak sahneye çıkan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben teknolojinin nimetleri keşfedilmeden önce bu organizasyon olsaydı ne yapardım diye kendime sordum ve yapmış olduğum örgülerle saçı tasarlayıp, örgülere minicik dokunuşlar yaparak son kıvamına getirdim. Sade bir makyaj tercih etmeye çalıştık. İşçiliği çok az olan bir kıyafet tercih ettik. Biz çok mutluyuz çıkan sonuçtan.’

Estetica Dergisi'ne abone olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

    Önerilenler

    Benzer İçerikler

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz