Ras kuaför zinciri büyüyor

Kategori

Ana merkezi Yeşilyurt’da olan ve Florya, Bodrum Kavacık’ta da hizmet veren Ras Kuaför şimdi Halkalı’da. 9 senedir beraber çalışan Ras Kuaför ortakları Selim Coşkun, Rıdvan Bayar ve şube ortakları Soner Tunç ile konuştuk.

Selim Coşkun ve Rıdvan Bayar 22 senedir sektörde çalışıyor. Hedefleri Ras kuaförü markalaştırmak ve daha iyi bir noktaya konumlamak. Bütün salonlarda bulunmak yerine kendi içlerinden yetiştirdikleri bir elemanı şube ortağı yapıyorlar. Şube ortağı olabilmek için uzun seneler boyunca Ras Kuaför bünyesinde çalışmaları gerekiyor. Açılan her salonun hissedar ortağı oluyor.

Ras kuaför zinciri büyüyor

Ras Kuaför’ün farklı bölgelerde de şube açmalarını isteyen müşteri kitlesinin beklentilerini karşılamak için çalışan Selim Coşkun ve Rıdvan Bayar’in ileriye dönük projeleri var. Hedef 10 salon!

Müşteri geldiğinde hangi boyayı kullandıkları kayıt altında. Müşteri hangi salona giderse gitsin hiçbir sıkıntı yaşamadan boyasını yaptırabiliyor.

Selim Coşkun ve Rıdvan Bayar tüm salonları kontrol ediyor, toplantılar yapıyor ve salonlarda eğitim veriyor.

Ras kuaför zinciri büyüyor

Salon 30 koltuğun sığabileceği kadar büyük olmasına rağmen Ras Kuför, müşterilere daha rahat bir ortam sağlamayı hedeflediği için 18 koltuk ile hizmet veriyor. İki koltuk arasında 3 metre mesafe var.

İki katlı ferah salonda VIP tesettür bölümü de mevcut. Salonun yarısı makyaj, protez tırnak, manikür bölümüne ayrılmış.

Selim Coşkun ve Rıdvan Bayar Halkalı’daki salon için mimar ile çalışmak yerine her şeyi kendileri tasarlamışlar. Açılış Ras Kuaförün çalıştığı firmalardan L’anza’nın sürprizi ile keman eşliğinde gerçekleşti.

Ras kuaför zinciri büyüyor

L’anza, Selective Professional ve Kerastese ile çalışan Ras Kuaför 08.00 20.00 saatleri arasında haftanın her günü çalışıyor.

Ras Kuaförün şube ortağı Soner Tunç, 8 yıl Ras bünyesinde çalıştıktan sonra 2 sene Bakü’de salon açmış. Katıldığı eğitimler ile kendini geliştirmiş ve tekrar yolu Selim Coşkun ve Rıdvan Bayer ile kesişmiş. Beraber yol almaya devam ediyorlar.

Ras Kuaför, Halkalı

L’Anza Healing Strength için Selim Coşkun’dan uzman görüşü

L’Anza Healing Volume için Rıdvan Bayar’dan uzman görüşü

Önerilenler

Benzer İçerikler