fbpx

L’Anza Healing Strength için Selim Coşkun’dan uzman görüşü

Kategori

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Selim Coşkun, Ras Kuaför Florya

L’Anza Healing Strength için Selim Coşkun’dan uzman görüşü
Selim Çoşkun

L’ANZA Healing Haircare salonlarımızda tercih etmemizin sebebi tamamen doğal bitkilerden oluşması, nano teknoloji sayesinde kesinlikle ağırlaştırmaması, 250°C’ye kadar ısıya karşı koruması, sülfat ve paraben içermemesi ve geliştirilmiş keratin iyileştirme formülü sayesinde bize en son teknolojileri sunması.

Her sene de ödüller kazandığı için ve internette satışı bulunmayıp sadece özel noktalarda bulunması sayesinde müşterimize çok güzel bir imaj sunabiliyoruz.

Bizim favori serimiz Strength serisidir. Toplam üç üründen oluşan seri, beyaz çay şampuanı, Manuka bal bakımı kremi ve deniz yosunu serumundan oluşuyor.

Aşırı yıpranmış veya kimyasal işlem görmüş saçlara keratin ve aminoasitler ile onarım sağlıyor, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Özellikle fön öncesi nemli saça neemplant serum ( deniz yosunu serumu) uyguladığımda pul tabakasını mükemmel bir şekilde yatıştırıp saçta sağlıklı bir parlaklık ortaya çıkartıyor. Fön işlemini daha kolay bir hale getiriyor.

 

Ras Kuaför, Florya

L’Anza Healing Strength için Selim Coşkun’dan uzman görüşü

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz