fbpx

L’Anza Healing Volume için Serdar Akbulut’tan uzman görüşü

Kategori

L'Anza TürkiyeL’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Serdar Akbulut, Salon Tria Florya

L’Anza Healing Volume için Serdar Akbulut’tan uzman görüşü
Serdar Akbulut

Salonumuz genelde yoğun olduğu için verdiğimiz servis hizmetlerinin hızlı ve düzgün olması gerekiyor.

L’ANZA Healing Haircare nano teknolojiyle çalıştığı için bakımlarımız saçın içerisine daha hızlı ve daha etkili nüfuz ederek onarım sağlıyor.

Müşterilerimizin beklentileri saçların yumuşak, canlı, parlak, çabuk solmaması ve ısıya karşı dayanıklı olması. Ve gerçekten özel olması.

L’ANZA internet üzerinden temin edilemeyen bir ürün. Bu da müşterilerin kendilerini özel hissetmesini sağlıyor. Bu isteklerin hepsini biz L’ANZA Healing Haircare ile gerçekleştirebilmemiz bizi çok mutlu ediyor.

Favori serilerimizden bir tanesi hacim serisidir.

Genelde hacim seriler sadece hacim odaklı çalışırken L’ANZA Healing Haircare Volume serisi aynı zamanda kimyasal işlem görmüş saçlarda onarım sağlıyor.

Bambu lif özleri, saçlara 55 mikrondan 85 mikrona kadar artı bir doku kazandırıyor. İçerisindeki aminokeratin yıpranmış saçları ağırlaştırmadan onarım sağlıyor.

Hacim serimiz, günlük hacim şampuan, kesinlikle ağırlaştırmayan günlük bakım kremi, hacim losyonu ve hacim jelden oluşuyor.

Nemli saça hacim losyonunu baş derisine sıkarak mükemmel bir hacim sonucu elde edebilirsiniz.

Tria Kuaför, Florya

 

Serdar Akbulut Tria Kuaför Florya

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz