fbpx

L’Anza Healing Volume için Rıdvan Bayar’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Volume için Rıdvan Bayar’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Rıdvan Bayar, Ras Kuaför-Yeşilyurt

Salonlarımızda eğitimlere, yeni teknolojilere ve inovasyonlara çok değer veririz. Ayrıca 4 şubemizde de aynı dili konuşmak adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Böylece müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabiliyoruz.

Müşterilerimizin beklentileri saçlarının yumuşak, canlı, parlak olmasının yanı sıra renklerin çabuk solmaması ve ısıya karşı dayanıklı olmasıdır.

L’Anza bizim için gerçekten çok özel bir markadır. Ürünlerin içeriği çok değerli ve seçici bir kitleye hitap ediyor. Bu da müşterilerimizin kendilerini çok özel hissetmesini sağlıyor. Doğru ürünü doğru müşteriye vermek bizim de işimizi kolaylaştırıyor.

Biz markaların misyonuna çok değer veririz: Her aldığınız L’Anza ürünü karşılığında L’Anza, göğüs kanseri hastalarına bağışta bulunuyor; yağmur ormanlarını koruma altına alıyor ve kesinlikle hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

Favori serilerimizden bir tanesi hacim serisidir. Genelde hacim serileri sadece hacim odaklı çalışırken L’Anza Volume serisi kimyasal işlem görmüş saçlara keratin yükleyerek onarım da sağlıyor. İçerisindeki bambu lif özleri, ince telli saçları neredeyse iki kata çıkartarak artı bir doku kazandırıyor.

Ben özellikle bakım kremini ben çok beğeniyorum. Genelde ince telli saçlı müşteriler hiçbir zaman saçlarına bakım kremini sürdürmez çünkü ağırlaştırır. L’Anza’nın içerisindeki nano aminokeratin ise yıpranmış saçları ağırlaştırmadan onarıyor.

Bu da gerçekten inovatif bir ürün olduğunu gösteriyor.

Ras Kuaför, Yeşilyurt

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz