fbpx

L’Anza Healing Remedy için Mücahit Savuk’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Remedy için Mücahit Savuk’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Mücahit Savuk —San Kuaför, Ankara

San kuaförün bir imajı var ve bu Ankara’daki şubemiz için de geçerli.

Başarılı, inovatif ve her zaman kendini yenileyen markalar ile birlikte çalışmak işimizi kolaylaştırıyor, müşterilerimize de en iyi hizmeti sunmamızı sağlıyor.

L’Anza Healing Haircare’de olan doğalık ve çevre koruma misyonu da bizi doğru bir şekilde yansıtmaktadır. Müşterilerimiz doğal ürünlere önem verdiği için L’Anza kalitesinden ve performansından çok memnunlar.

Biz L’Anza’nın pure serisini çok kullanıyoruz.

Bazı saçlar ağır yağlardan, klor ve mineraller gibi maddelerden dolayı  doğal esnekliğini kaybediyor. Derin temizleme özeliğine sahip olan bu seri aynı zamanda saça parlaklık ve yumuşaklık etkisi verir; saçları ağır minerallerden arındırır; yaz aylarında havuzdan sonra sarışın saçlı bayanlarda oluşan mat yeşil rengi çözer.

Her bakım öncesi biz bu şampuanla ön hazırlığını yaparız. Çünkü Pure Bakım kremi saçların kaybettiği keratin ve nemi geri yükler.

Yeni inovatif serilerden birisi de Remedy serisi. Eskiden yağlı, kepekli ve kuru hassas baş derisi için farklı ve ayrı şampuanlar vardı. L’Anza Healing Haircare Remedy serisi ise üç sorunu birden çözmüş oluyor:

Baş derisindeki kaşınmayı önler, dış etkenlere karşı korur, baş derisini nemlendirir, saçın elastikiyeti artırır, deri problemine karşı koruma sağlar, kepeklenmeyi ve yağlanmayı dengeler.

Özelikle Remedy Spray losyonu cilt kuruluğuna karşı çok etkilidir ve saçın zayıflamasını engeller.

Bu sayede salonumda fazla ürün yelpazesi bulundurmama gerek kalmıyor. Tüm meslektaşlarıma gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz