fbpx

Pivot Point Meta Men eğitimi

Kategori

Kendini geliştirmek isteyen kuaförler ve berberler global çapta ismini duyuran Pivot Point eğitimlerine katılıyorlar.

Pivot Point Meta Men eğitimi için Sinan Ergün ile görüştük.

  

2 gün boyunca pupet kafalar üzerinde uygulamalı yapılan eğitimde katılımcılar dört model üzerinde Pivot Point tekniklerini uyguladılar. Bu eğitim erkek kuaförlerine özel olarak hazırlandı. Katılımcılar modelleri adım adım teknik bilgileriyle çalıştılar.

Meta Men programı salonlarda uygulanan modellerden oluşuyor. Eğitimde teknik bilgileri uygulama yaparak katılımcılara aktarıyoruz.

Eğitimin içeriğinde kafa ve yüz tipleri, doğru yüz şeklinin analizi, hangi kafa ve yüz tipine hangi doğru dokunuşların yapılması, sakal şekillendirme bilgisi ile alakalı bölümlerde mevcut. Uygulaması yapılan modeller doğru adımlarla hayal gücümüze göre uyarlanabiliyor ve çeşitlendirilebiliyor. Katılımcılar eğitim sonunda uluslararası geçerlilikte sertifika aldılar.

 Kadir Yıldırım, Salon Makbizay- Kayseri

İki gün boyunca çok güzel bir eğitim geçirdim ve salonda uygulayacağım bilgiler öğrendim. Meta Men erkek kuaförleri için tasarlamış, bize fayda sağlayan bir eğitim oldu. Bunun için sizlere teşekkürlerimi sunarım. Pivot Point eğitimine ilk defa katılıyorum. Tekrar katılmak istiyorum. Analitik düşünebilmeyi öğreten bir eğitimdi. Bir an önce salonumda öğrendiklerimi misafirlerime sunmak istiyorum.

Barış Güler, Barış Güler Haircut- İstanbul

Eğitime katılan arkadaşlar çok içten ve sıcakkanlı oldukları için eğitim muhteşem geçti. Eğitmenimiz Sinan Ergün, bütün sorumuza yanıt verdi. Salonlarımıza teknik donanıma sahip olarak geri döndük. Radisson Otel çalışanlarına misafirperverliğinden dolayı tekrar teşekkür ederim. Bence Pivot Point, Türkiye’de güzellik ve saç bakım hizmetleri konusunda eğitim alınması gereken tek yer.

Recep Balcı, Kuaför Recep- İstanbul

Sinan Ergün mükemmel bir eğitmen. Eğitimde bizlerle tek tek ilgilendi. Pivot Point eğitimine ilk defa katılmıyorum. Son da olmayacak. Her defasında öğrendiklerimin üzerine bir şeyler katıyorum. Bütün meslektaşlarımın eğitimlere katılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Eğitimde edindiğim bilgi, teknik, sistem hata yapma riskimi ortadan kaldırdığı gibi saç kesmeyi benim için daha da keyifli hale getirdi.

Pivot Point 2018 Cut & Color koleksiyon eğitimi

Konuğumuz Pivot Point eğitmeni Sinan Ergün

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz