Pivot Point eğitimleri sürüyor…

Pivot Point eğitimleri sürüyor…

Pivot Point ''Salon Sculpture Temel Saç Kesim Eğitimi'' gerçekleşti.

Bu eğitimde amaç, katılımcıların temel kesim tekniklerini öğrendikten sonra çalışma başlarında pratik yapmalarını sağlamaktır. Uygulamalı eğitimler ile verilen teorik bilgi pratikte gösterilerek tam öğrenme sağlanır. Bu pratik çalışmalar, salon performansını olumlu yönde etkiler. 

saç, tasarım, kesim, kuaför, eğitim, pivotpoint

İşte katılımcıların görüşlerinden kesitler:

İlhan Dumlu: Aldığımız eğitim gerçekten alabileceğimiz en kaliteli eğitimlerden biriydi. Birebir uygulamalar için Sinan Ergün ve Yusuf Koçyiğit'e teşekkür ederiz, iyi ki varsınız. Altyapı oluşturmak isteyen arkadaşlarımız içinde çok yardımcı olacak bir eğitim. Türkçe çevirileri olan konu anlatımlı CD'leri vermeleri de büyük bir artı değer oldu.

Kemal Demir: Gerçekten çok başarılı bir eğitimdi. Çok fazla şey kattı bana ve Sinan Bey ile de çok iyi anlaştık. Zaten kesim eğitimine ihtiyacım vardı. Pivot Point kesim eğitimlerine mutlaka tekrar katılacağım.

Oğuz Gezgin: Mesleki hayatımda çok fazla eğitime katıldım ama Pivot Point katıldığım en güzel eğitimlerden biriydi. Eğitimcimiz öğrenmemiz için elinden ne geliyorsa yaptı. Bazı eğitimler şov gibi oluyor ve pek bir şey anlaşılmıyor ama bu eğitim öyle değildi. Birebir bizimle ilgilenildi ve çok memnun kaldık.

Tenzile Balkan: Pivot Point eğitimlerine üçüncü kez katılıyorum. Çok güzeldi, çok memnun kaldım. Herkesin Pivot Point eğitimlerine katılmasını tavsiye ederim.

Eğitimin ve kendini güncellemenin önemli bir yer edindiği kuaförlük sektöründe dünya standartlarında eğitim veren Pivot Point Türkiye, yüksek kalite kuaförlük eğitiminin en önemli adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Gerçekleşen eğitimin görselleriniz haber galerisinde bulabilirsiniz…

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975