fbpx

Pivot Point, birebir eğitimleri ile fark yaratıyor

Kategori

Birebir eğitimin etkisi

Pivot Point, isteğe bağlı kişiye özel eğitim programları düzenliyor. Pivot Point Türkiye Eğitmeni ve Eğitim Koordinatörü Sinan Ergün’den bilgi aldık:

Kişiye özel birebir eğitim programında konuğumuz İzmir Gökhan Özer Hairboos kuaför sahibi Gökhan Özer oldu. Kendisi erkek kuaförü, Pivot Point sisteminin detaylarını, sistemin kazanımlarını ve müşterilere yansımalarını çalıştık. Bir günlük 10.00 – 17:00 saatleri arasında toplam 7 saatlik program hazırladık. 2 saatlik teorik bölümde Pivot Point sisteminde formlar ve 7 adımı ardından 5 saatlik pratik bölümde de pupet kafa üzerinde adım adım 4 model çalışması ardından 1 adet canlı model çalışması yaptık. Eğitimin amacı katılımcının erkek saç kesiminde sistemi deneyimleyerek öğrenmesini sağlamak ve öğrendiklerinin yaptığımız tekrarlar, verdiğimiz kitap, DVD materyalleri ile kalıcı hale getirmekti.

Gökhan Özer, Gökhan Özer Hairboos Kuaför-  İzmir 

Pivot Point ailesine Sinan Ergün’ü bizlerle buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. Salonumda uygulayabileceğim bilgiler edindim. Kesim yaparken doğru açılar, ayrımlar kullanmayı öğrendim. Anlatım çok net ve akıcıydı.

Birebir eğitim programlarına katılmak isteyenler sosyal medya kanallarından Pivot Point Türkiye ile iletişime geçebilir.

https://www.instagram.com/pivotpointturkiye/

Pivot Point Salon Sculpture Eğitimi

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz