Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2018 Mart Finalistleri

Kategori

Kariyer Eğitim Kurumları sponsorluğunda gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nda kesim renklendirme kategorisinde 702, şekillendirme topuz kategorisinde 412 başvuru arasından mart ayı için finalistler seçildi.

Mart 2018’in finalistlerini seçmek üzere Estetica Dergisi Yayın Kurulu bir araya geldi. Jüri tarafından gerçekleştirilen elemeler sonucunda Renk-Kesim ve Şekillendirme-Topuz kategorilerinden 6 finalist belirlendi.

Renk-Kesim Kategorisi’nde, Akmerkez Erdem Kıramer’den İzzet Tabak, Muğla Kübra Kurt Hairstylist’den Kübra Kurt, Bodrum Şevket Kizir Difference Hair Studio’dan Şevket Kizir, Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise İstanbul Misi Saç Tasarım’dan Misi Neşe Açıkgöz, Gaziantep Kuaför Pınar ve Güzellik Salonu’ndan Pınar Yıldırım ve İstanbul Bülent Özgür Kuaför’den Neslihan Usta finalist seçilerek 2018 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Birbirinden güzel saç tasarımları 2018’de Yılın Kuaförü olmak isteyen yarışmacılar Instagram hesaplarında #nisan2018kr ve #nisan2018st etiketiyle tasarımlarını paylaşmaya başladı.

İşte ocak ayı için her iki kategoriden de finalist olarak belirlenen tasarımlar:

Renk ve Kesim Kategorisi Mart 2018 Finalistleri

Şekillendirme ve Topuz kategorisi Mart 2018 Finalistleri

Önerilenler

Benzer İçerikler