fbpx

Paris Kuaför Parkoran Şubesi yeni konseptiyle servis veriyor

Kategori

Ankara Oran Sitesi’nde bulunan Paris Kuaför Parkoran Şubesi, bünyesinde yer alan Wellness Beuty Spa Center ile yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı.

 Mimar Yasin Altıpat’ın tasarladığı Paris Kuaför Parkoran Şubesi iki sene önce açıldı. Geçtiğimiz günlerde salonun üst katında 300 metrekarelik bir alanda güzellik salonu faaliyete geçmeye başladı. Salonun üst katında gelin ve damatların arkadaşları ile birlikte hazırlanabilecekleri bir alan bulunuyor. 8 koltuklu gelin bölümü ve üç koltuklu damat bölümü ile müşterilere VIP hizmet veriliyor. Bu bölüm kına, nişan ya da düğün gibi özel günler için tasarlanmış. Wellness Beuty Spa Center’da müşteriler istedikleri gibi müzik dinleyebiliyor, içkilerini içebiliyorlar. Kendilerini ayrıcalıklı hissediyorlar.

Salon müşterisi, cilt bakımından, kuaför hizmetlerine, epilasyondan zayıflamasına kadar bütün servisleri alabiliyor. Salon sahibi Gürsel Deliktaş, “Müşterilerin zamanları çok değerli bu nedenle her servisi alabilecekleri bir salon arıyorlar. Gençlerin bizim konseptimizde bir salon arayışında olduğunu düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti açısından güzellik merkezini yapılandırırken müşterilerin beklentilerine göre hareket ettik. Şimdiden ilk hafta bütün randevular doldu” şeklinde konuştu.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz