fbpx

Özlem Süer defilesi için saçları Sabit Akkaya ve ekibi tasarladı

Kategori

 

AKD Moda Günleri’nin ikincisinde sunum yapan, gelenekseli global olanla birleştiren moda tasarımcısı Özlem Süer, İlkbahar Yaz 18’koleksiyonu “D U E T – X” i Mercedes-Benz FashionWeek İstanbul kapsamında gerçekleştirdiği defileyle moda dünyasına tanıttı.

Sabit Akkaya ekibinin lideri Sabit Akkaya saçlar hakkında bilgi verdi: “Natürel, sokak stilinden ilham alan saçlar tasarladık. İri dalgalar taradık. Kapüşon tarzı aksesuarlar vardı. Sebastian Eruptek, Sebastian Potion 9 ve Sebastian Dark Oil ile saçlara şekil verdik.”

DUET X adını verdiği koleksiyonunda Özlem Süer, modern ve geleneksel çizgileri bir arada kullanarak çoksesliliğe yer verdi. Süer ilk defa erkek koleksiyonunu beğeniye sundu.

Açılışını ünlü model Özge Ulusoy’un yaptığı ve Miss Turkey güzellerinin de podyumda yürüdüğü defilede Özlem Süer  şifon, ipek, jakar, dantel gibi farklı kumaşlar ile çağın hızını yakalayan teknolojik kumaşları bir arada kullanarak sezona bambaşka bir heyecan getireceğinin sinyallerini verdi. Koleksiyonda turkuaz, turuncu, fuşya gibi canlı etkilerle beraber su yeşili, mürdümler, vintage goldlar, doğaya dönüşü simgeleyen toprak tonları, antrasit etkiler de yer aldı.

 

Moda ve Rap ‘DUEX – X’ de Bir Arada!

Özlem Süer, alışılagelmişin dışına çıkarak ‘DUEX – X’ koleksiyonunu canlı rap performansı eşliğinde sundu. Bir ilk olan ve koleksiyonun ruhuna da yansıtan fikir moda haftasının ön plana çıkan işlerinden oldu. Başarılı “Rapper”lar: Da Poet ve Kamufle RedBull.com işbirliğiyle geceye özel hazırladıkları “mix”ler ve sahne şovlarıyla büyük alkış aldı. Backstage için hazırladıkları özel yerleştirmeyle Lazzoni Mobilya yaratıcı görsellere ev sahipliği yaparken, Aigner çantalarla yapılan styling elbiselerle uyum içindeydi. Backstagede modeller Pierre Fabre ürünleriyle ciltlerini yeniledi.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz