Nedret Taciroğlu 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Kategori

NEDRET TACİROĞLU SS 2021 DEFİLESİ MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL’DA SUNULDU

Nedret Taciroğlu, 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Bir yolculuktur yaşamak

Nedret Taciroğlu ve Yasemin Taciroğlu tarafından hazırlanan Nedo by Nedret Taciroğlu İlkbahar/Yaz 2021 hazır giyim koleksiyonu, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul bünyesinde dijital olarak www.mbfwistanbul.com‘dan yayınlandı.

Pastel renklerin ahengi

Yayın boyunca Nedret Taciroğlu ve Yasemin Taciroğlu’ nun hazır bulunduğu sunum ve canlı yayında, ikiliye ilham veren sürpriz isimlerde stüdyo konuğu olarak yerini aldı. Tarihi Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde çekimleri gerçekleştirilen defilede sunulan koleksiyonun teması ise “YOLCULUK”.

Modern ve şık görünümler

Nedret ve Yasemin Taciroğlu bu zorlu süreci bir yolculuk olarak değerlendiriyorlar. “Hepimiz bir yolculuğa çıktık, yeniye pozitif bir bakış açısıyla yer açmalıyız.” diye sözlerine devam eden Nedret Taciroğlu, “Geçmişin artık eskisi gibi olmayacağı yeni bir döneme adım atarken, İlkbahar/Yaz 2021 hazır giyim koleksiyonumuzla; biz de kendi romantik dünyamızı, pozitif bir bakış açısıyla yansıtmak istedik.” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Her dönem zamansız tasarımlara yönelen Taciroğlu, yeni hazır giyim koleksiyonunda yine Nedo kadınını yansıtan romantik, feminen ve çarpıcı detaylar göze çarpıyor.

Farklı dokuların bir araya gelmesinden doğan sade ve şık görünümler

Modern ve şık görünümler, kışkırtıcı stiller koleksiyonun ruhunu ortaya koyuyor. Zarif ve asil duruş, özgür kadının yansımaları koleksiyonda öne çıkıyor. Büyüleyici ve görkemli kıyafetlerin yer aldığı özgün koleksiyonda gizemli detaylar dikkat çekiyor.

Natürel nüanslar

Pastel renklerin hakim olduğu 26 parçadan oluşan koleksiyonda; poplin elbiselerden ipek organza ve şifona uzanan bir yelpazede kokteyl ve party elbiseleri yer alıyor.

Taciroğlu’nun zamanı durdurduğu ve modern çizgileri couture el işçiliği ile birleştirdiği tasarımlarda, farklı desen ve dokulardaki dantel ve makromeler, omuzlarda kullanılan volanlar, ipek şifon ve ipek organza kokteyl elbiseleri üzerine aplike edilen fransız dantel detaylarla zenginleşirken, 80’ lerin izlerini taşıyan çicek desenli ipek şifon ve organza elbise, etek-bluzlardan oluşan koleksiyon; hem gündüz hem akşam kullanışlı bir şıklığa ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca belin altında kullanılan çeşitli kalınlıkda deri kemerler ve püsküllü deri çantalar günlük şıklığın modern detayları olarak koleksiyonda yer alıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz