fbpx

MM Bahçecik ve Marshall işbirliği

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata renk katan Marshall ve saçınızla tanışın sloganıyla saçlara renk katan MM Bahçecik markaları antibakteriyel boya uygulamasıyla kuaför sektöründe bir ilke imza attılar.

Marshall, yoğun olarak okullar, hastaneler, restoranlar, sağlık kurumları ve bakım evleri tarafından tercih edilen antibakteriyel ürünü ile kuaför salonlarına da hijyeni getiriyor ve bunun ilk örneğini MM Bahçecik Ulus salonunda gerçekleştirdi.

MM Bahçecik ve Marshall işbirliği

Marshall, müşterilerin kendilerini iyi hissetmek için gittikleri kuaför salonlarında daha da farklı bir atmosferle karşılaşmalarını sağlayarak ilham vermeyi ve kuaför salonlarında ‘hijyen konusuna’ odaklanılmasına katkı sunmayı hedefliyor. 

Altıpatlar Mimarlık işbirliğiyle MM Bahçecik projesi tasarımında Marshall’ın bu yıl için yılın rengi olarak belirlediği “Sonsuz Gökyüzü” ve ilgili renk paletleri kullanıldı ve salon içinde farklı köşeler oluşturuldu.  

Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, kuaför salonlarında ‘hijyen konusuna’ odaklanılmasına dikkat çekmek için Marshall Antibakteriyel’in sunduğu hijyen ayrıcalıklarını belirterek şunları söyledi: “Marshall Antibakteriyel özellikleri nedeniyle kuaför salonları gibi yoğun bir trafiği olan ve hijyen konusunda titiz olunması gereken mekanlar için ideal bir ürün. Bizde bu alanda farkındalık yaratmak üzere iş birliğimizi,  kuaförlük sektörünün ikonlaşmış ismi Metin Bahçecik ile gerçekleştirdik. Kendisinin vizyoner yaklaşımı, fikir liderliği ile meslektaşlarına ve müşterilerine ilham vermesi projeye heyecan kattı. Salonu yılın rengi Sonsuz Gökyüzü ve ilgili paletleriyle renklendirdik, tasarımda salona gelenlere ilham vermeyi, keyifli zaman geçirmelerini sağlamayı hedefledik.” 

MM Bahçecik ve Marshall işbirliği

Marshall Antibakteriyel içeriğindeki gümüş iyonları sayesinde bakterilere karşı %99* koruma sağlıyor. Ayrıca gümüş iyonları; nem, rutubet ve havasızlık sebebi ile duvar yüzeyinde oluşabilecek küf ve mantarlara karşı etkin bir direnç gösteriyor. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan Marshall Antibakteriyel, rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, silinebilen, son kat, yarı mat iç mekân duvar boyası. Üstelik, duvarda kaldığı sürece antibakteriyel özelliğini koruyan bir boya.

Marshall ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Metin Bahçeçik şunları söyledi: 

“Marshall, mekanlarda kullanılan renkler konusunda trendleri belirleyen bir marka. Hijyen, bir kuaför salonunun özellikle de bizim salonumuzun olmazsa olmazlarından biri. Üstelik, duvarda bulunduğu sürece, antibakteriyel özelliğini devam ettirmesi özelliğinden çok etkilendik. Biz de müşterilerimizin sağlık ve güven içinde hissetmeleri için Marshall Antibakteriyel’i seçtik. Profesyonel bir yaklaşımla renk ve tasarım desteği vererek salonumuza farklı bir bakış açısı kattılar ve bütünsellik kazandırdılar. Hijyen sağlayan Marshall Antibakteriyel ürünü kullanırken bir yandan da renk çeşitliliği ve uyumuyla ilham verdiler.

Salonumuzun bu yeni tasarımı için seçilen renklerin müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ruh halini olumlu açıdan değiştirmesini kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmelerini, salonumuzda oldukları süre boyunca keyifli zaman geçirmelerini istiyoruz. Marshall Antibakteriyel ürününü diğer meslektaşlarıma da tavsiye ediyorum.”

MM Bahçecik ve Marshall işbirliği
Editörün Notu: Fark yaratan örnek uygulama ve değerli marka işbirliği için Marshall, MM Bahçecik ve Altıpatlar Mimarlık'ı kutlarız. 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz