fbpx

Matrix’in Stil Danışmanlığı Projesi

Kategori

 

 “Hayalindeki Sen Ol!” sloganı ile 3 yıldır kadınların hayallerini gerçeğe dönüştüren Matrix, “Stil Danışmanlığı” projesi kapsamında Ivana Sert ile birlikte Anadolu’yu gezdi.

 

Kadınların kendilerini özel hissetmeleri ve “kişiye özel ilgi”nin onlar için son derece önemli olduğu gerçeğinden yola çıkan Matrix, kadınların kuaför salonlarından mutlu ayrılmaları için Ivana Sert ile birlikte “Stil Danışmanlığı Projesi” ile kadınların hayallerini gerçekleştirdi.

 

Matrix; İstanbul, Konya, Nevşehir, Mersin, Yozgat, Düzce olmak üzere 6 farklı şehir ve kuaför salonunda değişiklik isteyen kadınları uzman kuaförler ve Ivana Sert ile buluşturdu. Ivana Sert, kişiye özel danışmanlık ile kadınlara saç, makyaj ve stil ile ilgili önerilerde bulundu.

 

 

Kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için düzenlenen lansman gecesinde Ivana Sert davetliler ile saç, güzellik ve moda üzerine sohbet ederken, diğer yandan gerçekleştirilen pratik saç modelleri uygulamaları ile davetlilere hoş anlar yaşatıldı. Ivana Sert’e yapılan doğum günü sürprizi ile lansman keyifli bir partiye dönüştü.

Haber hakkında detaylı bilgiyi Estetica Dergisi  Aralık – Ocak sayısında bulabilirsiniz. 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz