fbpx

Davines: Sadelik ve uyum

Kategori

Davines, felsefesiyle, imajıyla ve marka ruhuyla kurulduğu günden bugüne 75’in üzerinde ülkedeki binlerce kuaför salonuna yayıldı. Peki Türkiye’de Davines ürünleri hakkında kuaförler ne düşünüyorlar?

 

 

Ali Keleş

Mali Kuaför / İstanbul

Dört yıldan bu yana tüm salonlarımızda kullanıyoruz. Çok da memnunuz.  Çok yumuşak bir boya. Çok iddia ettikleri bir konu vardır: Saçların bir tarafını Davines ile diğer tarafını farklı bir boya ile boyayalım ve sonucu görelim şeklinde olan bu iddiayı denedik ve kalitesini gördük. Kremsiz kullanıldığında ortaya çıkan sonuç çok etkileyici.

Müşteri açısından baktığımızda markanın müşteriler tarafından da tercih edildiğini söyleyebilirim. Kullanan vazgeçemiyor.

 

 

Gül Ulusoy -Ali Tacir

ART UP / İstanbul

 

Davines’i ilk sürüşümde diğer boyalarda olmayan bir şey keşfettim. Saçımı daha yumuşak, daha nemli ve daha parlak hissetmeye başladım. Bugüne kadar hiçbir şikayet almadım. Hem konseptime uyması hem de kendi kullandığım bir ürün olması önemli.

Davines ile müşterime ekstra bir bakım yapmama gerek kalmıyor ve saçlar mükemmel çıkıyor ki böylece müşterime zaman kazandırmış oluyorum.

Üstelik daha fazla ödemesine gerek kalmıyor. Tabii ki bu da beni vazgeçilmez kılıyor. Fark ettiğim bir başka konu ise ürünlerin saç çıkmasına yardımcı oluyor. Nitekim buradaki sır: nem ürünlerin saçı nemlendirmesi ve nemli tutması saçların çoğalmasına katkı sağladığını düşünüyorum.

Vazgeçemeyecigim ürünlerden biri Oi serisi ki tamamından memnunum. Diğeri ise Natural Tech serisinden yoğun nem bombası olarak adlandırılan Replumping Shampoo.

 

 

Gülay Tiran,

Gülay Tiran Hairstylist / İstanbul

 

Son üç yıldır Davines ile çalışıyorum. İlk önce boya ile başladım. Ardından Parma’da akademiye gidip markanın ve firmanın felsefesini gördükten sonra bütün ürünleriyle çalışmak istedim. Çünkü oradaki yaşam felsefeleri, varoluş sebepleri ve o varoluşu sürdürme şekilleri beni çok etkiledi.

İnsana ve doğaya inanılmaz saygılılar ki benim de yaşam felsefem bu. Ben meslek hayatımda hep kullandığım ürünü sattım, sattığım ürünü kullandım. Çalışanların hava kirliliğine sebep olmamak için ise bisikletle gidip gelmeleri çok etkileyiciydi.

Müşterilerim özellikle ürünlerin ambalajlarını çok beğeniyorlar. Ürünlerin sonuçları onlar açısından önemli. En tercih ettiğim ürün Finest Pigment. Bu ürünü ister boya, ister bakım, ister parlatıcı olarak kullanabilirsiniz. İkinci ürün ise More Inside grubundan This is A Strong Dry Wax. En çok bunu kullanıyorum. Saçı şekillendirirken son noktada çok güzel dokunuş yapmamı sağlarken saçı sertleştirmiyor ve yağlandırmıyor.

 

 

Levent Berk

San Art Kuaför, İstanbul

 

Öncelikle boyasının vermiş olduğu yumuşaklıktan ötürü Davines. İkincisi Angelo Seminara olduğu için Davines. Çok beğendiğim bir saç tasarımcısının temsil ettiği bir aile.

Müşterilerimiz de yumuşaklığın ve parlaklığın farkında. Müşterimizin “geçen sefer hangi boyayla boyadıysan sonuç süper, inanılmaz yumuşak ve inanılmaz parlak” sözlerini duymak çok önemli.

Benim de müşterimin memnun olduğu bir marka daha ne olabilir. Tercih ettiğim en önemli ürün grubu Natural Tech serisi. Yine bu seride Nourishing Hair Building Pak ürünü benim için vazgeçilmez. Kuru, kalın telli ve hasar görmüş saçlar için ideal. Türk kadını için mükemmel bir ürün. Kusursuz bir bakım etkisine sahip. Ayrıca Davines markasının temsilcilerini de kutlamak isterim. Ortağımız gibi hareket eden, bizim yanımızda yer alan bir ekip. Teşekkür ediyorum.

Haber hakkında detaylı bilgiyi Estetica Dergisi  Aralık – Ocak sayısında bulabilirsiniz. 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz