L’Oréal Professionnel Colorfulhair Flash Profesyonel Saç Makyajı

Kategori

L’Oréal Professionnel’den Bir İlk!

Yeni #Colorfulhair Flash Profesyonel Saç Makyajı ile tek yıkamada saçtan arınan ve koyu bazda bile görünen renkleri kullanarak yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya hazır mısınız?

Renkli saç trendinin etkisi günden güne artmaya devam ediyor; ancak zaman zaman tüketicilerin kafasında renkli saçlara sahip olmakla ilgili soru işaretleri olabiliyor.

Boyanacak rengi beğenme konusunda endişeli olan tüketiciler, saç rengi koyu olduğu için istenilen renk sonucunun alınamayacağı korkusu ve rengin net olarak görünebilmesi için saç renginin açılması durumunda saçın yıpranacağı düşüncesi çoğu kez tüketicileri renkli saç servislerinden uzaklaştırıyor.

L’Oréal Professionnel, renk tutkusuna sahip fakat endişeli tüketicileri, tek yıkamada saçtan akarak arınan Flash Profesyonel Saç Makyajı ile buluşturuyor! Farklı renk seçenekleri ile doğrudan veya birbirleriyle karıştırılarak onlarca farklı renge dönüşebilen yeni Flash Saç Makyajı, kuaförlerin renk konusundaki yaratıcı dokunuşlarını ortaya çıkarmak için de mükemmel bir araç!

Önerilenler

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Benzer İçerikler