fbpx

L’Anza Keratin Healing Oil için Mansur Koçu’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Keratin Healing Oil için Mansur Koçu’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…


Müşteri memnuniyeti sağlayan L’Anza ürünlerini uzun süredir salonumuzda kullanmaktayız. Bizim favori ürünlerimizden bir tanesi Keratin Healing Oil Emergency Service’dir. Bu ürün pek çok müşterimizin saçını gerçekten ciddi bir şekilde kurtarmıştır.


Aşırı yıpranmış saçları yani kopmak üzere olan saçların 20 dakika içerisinde kopmamasını ve esnememesini sağlıyor.

Keratin Healing Oil Emergency Service yıpranmış bölgelerdeki boşlukları doldurur, güçlendirir ve sağlıklı duruma dönüştürür.

İnsan vücudunda bulunan 21 aminoasitten 19’unu içeren ve peptitlerinden oluşan özel bir karışımdır. Bu peptitler ısı ile birleşince üç boyutlu Lif bağları üretir. Bunun sonucunda saçın bütün hasarlı alanlarını destekleyen iskele ağı kurulur. Part B ürünüyle canlı hücrelerde saça dahil edilir.

Canlı hücreler ise büyüme faktörü sayesinde oluşan iskele üzerinde birleştirme, sabitleme ve tam bir yapı oluşumunu tetkikler.
Bu iki maddenin buluşması sonucunda elastik, esnek bir tabaka oluşur ve saçın hasarlı bölgelerini iyileştirir. Yeni oluşan doku yalnızca saçın iç yapısını güçlendirmekle kalmayıp pul tabakasının yeni temelini de atmış olur.

Bu nedenle L’Anza’yı tüm müşterilerime ve meslektaşlarıma samimiyet ile öneriyorum.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz