fbpx

L’Anza Healing Colorcare için Gürkan Savaş’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Colorcare için Gürkan Savaş’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

50 yıldan bu yana Baykan&Gürkan ekibi olarak Yeşilköy’de hizmet vermekteyiz. 50 yıldır bizim için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle ürün seçiminde son derece dikkatliyiz. L’Anza bu açıdan bizim için çok önemli bir markadır.

L’Anza ürünleri arasından bizim favori serilerimizden Color Attach Serisidir. Color Attach Serisi Step 1 ve 2, Colorguard ve Color Illuminator olmak üzere toplam dört üründen oluşuyor.

Artık küllü renklerin de çabuk akması geçmişte kaldı. Bakır ve kızıl tonların ise daha uzun süre canlı olması mümkün.

Bu seri Shape Beauty Award 2017 saç kategorisinde En İyi Ödülü alarak markayı ve kullananları da onurlandırmıştır.


Step 1 ve Step 2 boya öncesi ve boya sonrası uygulanıyor, beyaz kapamada ve renk canlılığında çok başarılı. Rengi saçların içerisinde hapseder. Step 2’de pH seviyesini dengeleyerek saçın içerisindeki kimyasal çarpışmayı durdurur.


Evde ise renk koruyucu bakımı olarak Colorguard öneriyoruz.Banyo öncesi saçınıza sıkıyorsunuz ve banyo sonrası tekrardan uygularsanız rengin atmasını minimuma düşürür ve renklerinin uzun süre boyunca yoğun, canlı ve parlak kalmasını sağlar.

En sonda da parlaklık spreyini uygulayarak müşterilerin saçlarını ultra viole ışınlarla karşı koruma altına alıyoruz. İnovatif ve işimi kolaylaştıran, müşteriyi memnun eden L’Anza ’yı samimiyetle öneriyorum.

Baykan Gürkan, Yeşilköy

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz