fbpx

L’Anza Healing Ultimate Treatment için Mithat Kan’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Ultimate Treatment için Mithat Kan’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

32 yıldan bu yana Bağdat Caddesi’nde hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır aynı yerde aynı kalitede hizmet verebilmek için seçtiğimiz ürünlerin kalitesi son derece önemli. L’Anza bu anlamda bizim tercih ettiğimiz bir markadır. L’Anza ürünleri arasından bizim favori ürünlerimizden biri L’Anza’nın salon bakımı Ultimate Treatment.

En üst seviyedeki teknolojiyi kullanarak, maksimum sağlık ve parlaklık sağlayan, basit, 3 aşamalı kişiselleştirilmiş bir iyileştirme hizmetidir.

Salondaki bu eşsiz hizmet, her tedaviyi müşterinizin ihtiyacına göre kişiselleştirmenizi sağlar.

L’Anza, korteksin derinliklerinde tedavi ürünleri sunan tek saç bakımıdır.

Bu profesyonel iyileştirme formüllerinin sonuçları hızlı ve olağanüstü & nano teknoloji ile laboratuvarlarda geliştirilmiştir. 5-10 dakika içerisinde saçları iyileştiren tek saç formülüdür. 

Bu profesyonel şifa formülleri çok güçlü olup, sonuçları da hızlı ve dikkat çekicidir.

Müşteri memnuniyetini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ultimate Treatment serisini tüm meslektaşlarıma öneriyorum.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz