fbpx

L’Anza Healing Colorcare Trauma Treatment için Mustafa Altay’dan uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Colorcare Trauma Treatment için Mustafa Altay’dan uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

Müşterilerimizin saç sağlığı için salonumuzda kullandığımız ürünler bizim için son derece önemli. Bu ürünlerden biri L’Anza Colorcare serisinin bakım kürü olan Trauma Treatment.  

Hem salon boyutu var hem de  müşterilerin evde kullanması için 150 ml boyu bulunuyor.

Salonumuza zenginlik katan bu ürünü sadece bakım kürü olarak kullanmıyor aynı zamanda boya içerisine de ilave ederek, renk sonuçlarının daha canlı, daha parlak çıkmasını sağlıyor. Baş derisindeki hassasiyeti korumuş oluyoruz. Kısaca plexi olarak bildiğimiz ürünleri yaptığı görevi de yapıyor.

Buna ilave olarak L’Anza Healing Colorcare Trauma Treatment saç rengini %107 oranına kadar koruma altına alıyor. Yani boyaların akma süresini iki kata kadar yavaşlatıyor.

Yoğun amino keratin sayesinde saçın kimyasal işlemden hasar görmüş boşluklarını nem ve keratinler ile yüklüyor ve yoğun bir onarım sağlıyor.

Genelde salonumuzda açıcı ve boyaların içerisine dahil ediyoruz. Açıcının içerisine 5 gram eklediğim zaman saçın pul tabakasının yıpranmamasını sağlıyor ki diğer pleksler gibi yüksek volume oksidan da kullanmama gerek kalmıyor.

Boyanın daha güzel bir kıvama gelmesini,  rengini daha iyi almasını sağlayıp daha canlı, daha parlak sonuçlar verirken, pul tabakalarının da daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Müşterilerimizin saç sağlığı için kullanıyoruz ve tüm meslektaşlarımıza öneriyoruz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz