fbpx

Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!

Kategori

Kuaförlük sektöründe geleceğe yatırım yapan örnek kurum ve markalar…

AKD öncülüğünde Maltepe Mesleki Teknik Anadolu Lisesi atölyesinin Wella Professionals’ın katkıları, Altıpatlar Mimarlık ve Filiz Çelik firmalarının desteğiyle yenilenen kuaförlük atölyesinin açılışı kadınlar gününde özel bir tören ile gerçekleşti.

Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!

Wella Profesionals adına Engin Grup İcra Kurulu Başkanı Muslime Duğraç’a, Altıpatlar Mimarlık Adına Yasin Altıpat’a ve Filiz Çelik adına İsmail Tekinöz’e ve AKD Başkanı Adnan Serter’e ve AKD Eğitim Komisyonu Başkanı Habip Örs’e plaketlerin sunulduğu açılış töreni kuaförlük bölümü öğrencilerinin heyecanını da yansıttı.

Akd Denetim Kurulu Başkanı Metin Bahçecik, AKD’de başkanlık görevinde bulunmuş Yıldırım Özdemir, Yönetim kurulu üyelerinden Sabit Akkaya ve Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel’inde katıldığı açılışlar sektörün geleceğine verilen desteğin yansıması olarak önem taşıyor ki sektöre yönelik bu yatırımların meslek odalarının da katkılarıyla büyüyeceği günleri de göreceğimize inanıyoruz.

Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!

Bir diğer açılış töreni ise Kartal IMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. AKD üyelerinden İzmit Lale Kuaför Elif Çetin’in ve İTO (İstanbul Ticaret Odası) katkılarıyla yenilenen atölyenin açılışı AKD Yönetiminin ve İTO temsilcisi Yusuf Koçyiğit’in katılımıyla gerçekleşti. Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!

AKD koordinasyonuyla geçtiğimiz günlerde AKD’de başkanlık da yapmış olan Süleyman Atalay’ın desteğiyle yenilenen bir diğer okul ise Göztepe Neriman İrfan Mesleki Eğitim Merkezi kuaförlük atölyesiydi.

AKD, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalamış olduğu protokol çerçevesinde meslek liselerinde bir taraftan eğitimler düzenlerken bir taraftan da sektörün öncü markaları ve üye kuaförlerin desteğiyle kuaförlük atölyelerinin yenilenmesine de katkı sağlıyor.

Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor! Kuaförlük sektöründe meslek liselerine yatırımlar devam ediyor!

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz