Kith&Kin Sonbahar Kış 2021 koleksiyonu

Kategori

Kaleydoskop merceğinden yansımalar

Tasarımcı Serra Kefeli’nin markası Kith&Kin’in Generation V isimli Sonbahar-Kış 2021 koleksiyon sunumu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapmasında Fişekhane ’de gerçekleşti.

Kith&Kin çizgisi

Modern ve şık

Generation V, geleceğin dünyasını daha iyi bir dünya olacak şekilde tasarlayan, zamansız ve yaş kavramının çok ötesinde oluşan bir kadın jenerasyonunu tanımlıyor. Kith&Kin kadını tüm diğer jenerasyonlara örnek olacak vizyon sahibi, zevkli, geçmişinden gelecek yaratmayı başaran, eşitlik, doğallık ve birliktelik anlayışıyla gezegenimizi daha mutlu bir yere çevirmek için çalışıyor. Bunun için de her şeyin başlangıç noktası olan renk dünyasını kullanıyor.

Sade ve şık

Bu sezon da çok renkli olan Kith&Kin kadını, vintage kesimlerle dikkat çekiyor. Pembe, mavi, sarı ve yeşil renklerinin hâkim olduğu koleksiyonda, geometrik kesimler, çiçek desenleri ve canlı tonlar koleksiyonu oluşturuyor. Yün, brokar, ipek koleksiyonunun temel kumaşları. Geçmişin verdiği güven hissi kalıplarda vintage etkisini yansıtan geleceğe umutla bakan Kith&Kin kadını, tüm geçmişini içine sindirerek, hayata karşı bilinçli bir rol alıyor. Bu koleksiyon tam anlamıyla umut dolu, zeki, devrimci Generation V kadınını tanımlıyor.

Minimalist

Zamansız stiller, modern ve şık görünümler, minimalizmi yansıtan kıyafetler koleksiyonda dikkat çekiyor. Özgür ruh, cesur duruşu simgeleyen detaylar kreasyonda öne çıkıyor. Cazibeyi yansıtan rengarenk modeller bu sezonda görülüyor. Kadının güçlü yanını gözler önüne seren stillerin bulunduğu koleksiyon gardıropları dolduracak.

Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonu

Elegant ve sofistike parçalar farklı materyallerin bir arada kullanıldığı koleksiyonda yer alıyor. Şık konsepti ile büyüleyici bir atmosfer yaratan kreasyonda birbirinden çekici stiller dikkat çekiyor. Feminen görünümler, pembe gözlükler ile adeta bir kaleydoskopun merceğinden görünen görüntüyü yansıtan kıyafetler uyum ve ahenk içerisinde.

Vintage ruhuyla geleceği harmanlayan, dünyamıza düşen pespembe göktaşlarıyla bu mutluluk ve umut dolu mesajını ileten markanın koleksiyon koreografisini İlke Kılıç üstleniyor. Kith&Kin Generation V sunumunun styling’ini ise Rabia Yaman, sanat direktörlüğünü Tuğba Yüksel, video prodüksiyonlarını Tolga Özgal ve Ozan Kıymaç, saç tasarımını L’Oreal Paris ekibi, makyajı ise MAC profesyonel makyaj artistleri gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 15. Sezonu Türkiye Tanıtım Grubu’nun (TTG) desteği ile gerçekleşti.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz