Trend: Gümüş Mor Saçlar

2021, özellikle ruhumuzu karartan şu zorlu pandemi dönemini, birbirinden çarpıcı yeni saç trendleri ile biraz renklendirme şansı bulacağımız bir yıl olacak. İki tonu bir arada harmanlayan saçlar, saç modasında hakimiyetini koruyor. 2021 saç trendleri içinde öne çıkanlardan biri de “Gümüş Mor” saç rengi . Morun notalarını ışıltılı gümüş tonlarla birleştiren bu trendi uygulamak için en popüler seçeneklerden biri, diplerde mor olan saçların uçlara doğru gümüş tonlara dönüşmesi. Diğer bir seçenek de hem mor hem de gümüş saç renklerini tek potada harmanlayan, tamamen buzlu bir mor tonuna sahip olmak.

Gümüş Mor Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Kalıcı bir gümüş-mor saç rengi elde etmek için mutlaka profesyonele danışmanızı öneririz. Saç renginiz tamamlandıktan sonra rengin uzun süre kalıcılığını sağlamak için mutlaka destekleyici renk koruyucu ürünler kullanmalısınız. Etkili sonuçlar elde etmek için profesyonel ürünleri tercih edin. Renk koruyucu saç maskesi ve saç kremini dönüşümlü olarak kullanın.

En İyi renk koruyucu ürünlere göz atmak için tıklayın.

Elbette, iş sadece saç renginizi korumakla kalmıyor. Saçlarınızı kimyasal işlemden kaynaklanan zararlardan koruyan ürünleri de haftada bir kullanmanız, saç sağlığınızı ciddi ölçüde destekleyecektir.

Boyalı saçlara özel profesyonel bakım ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Önerilenler

Benzer İçerikler