Kérastase Cicaextreme ile Artık Herkes Sarışın Olabilir!

-Advertorial-

Sarışın var sarışın var…

Sarışın olmayı her zaman oldukça cüretkar bir hareket olarak görürüz. Ama sarışın var, sarışın var… Bazıları güneş ışıltıları ister, bazıları da olduğundan birkaç ton daha açık bir sarı… Diğerleri ise biraz daha cüretkardır.

Saçlarında devamlı olarak en açık sarı tonunu arzulayanlar, saç renklerini açtırma bağımlıları, daha koyu diplere sahip sarışınlar veya düzenli ve yoğun saç bakımını zorunluluk haline getiren pürüzlü, kuru veya kıvırcık sarı saçları olanlar… Bu sarışınları en cüretkar, en talepkar, en çok bakıma ihtiyacı olanlar olarak görüyoruz.

Ve sen ne kadar cesaret edersen, biz saçlarını o kadar çok önemsiyoruz.’

Kérastase, “Sen cesaret et, biz saçını koruruz” sloganıyla Blond Absolu serisine özel bir uzantı olan yeni Cicaextreme’i sarışınların beğenisine sundu.

Rengi çok açılmış, talepkar saçlar için ilk işlem sonrası bakım!.. Arzu edenleri daha da sarışın olmaya özendirecek son derece etkili ve ultra onarıcı bir bakım serisi.

Cicaextreme
Emily Ratajkowski

Sarışınların Daha Çok Bakıma İhtiyacı var

Sarışınlar tutkularından dolayı özür dilemeyecek bir zihniyete sahipler. Ne istediklerine karar verdiklerinde onları hiçbir şey durduramaz. Ancak istedikleri sarışınlığı elde etmeleri ve aynı zamanda sağlıklı saçlara sahip olmaları çoğu zaman zorlayıcı bir uğraştır. En azından bir süre önce böyleydi.

Cicaextreme, her zamankinden daha derine nüfuz eden, geliştirilmiş yüksek ve düşük molekül ağırlıklı Hyalüronik Asit ikilisi ile sarışınlar için renk açma işleminden sonraki kritik günlere özel üretilmiştir.

Üstelik % 94’e kadar daha daha güçlü ve %85 daha fazla nemlendirilmiş…

Sarışın Olmak Fark Yaratır

Aylar süren bir karantina sürecinden sonra, 22 Haziran’da dünyanın gözü ikonik esmer Emily Ratajkowski’nin yeni görünümüne çevrildi. Feminist Instagram kraliçesi artık sarışındı! Bu değişim herkes tarafından şok ile karşılansa da aslında değişim Emily’nin uzun zamandır aklındaydı. Doğuştan koyu tenli olan birçok kadın gibi, Emily’nin de saç rengini açma konusunda endişeleri vardı. İşlemlerin saçına etkisi nasıl olacak, merak ediyordu.

Cicaextreme
Emily Ratajkowski

Fakat Kerastase sarı saç bakımı serisi Blond Absolu’nun eşsiz başarısından sonra, isteyen herkes rahatlıkla sarışın olabilir ve yenilenen saçlarının emin ellerde olduğunu bilir. 

Şimdi, yeni çıkan Cicaextreme ürünleriyle Emily gibi koyu saç rengine sahip kişiler dahi saç açma işlemlerinin yol açtığı hasar ve kırıklardan korkmadan açık renkli, yeni saçlarının keyfini sürebiliyor.

Tüm dünyada salonların yeniden açılmaya başladığı bir dönemde, Emily en taze ve canlı görünümün en iyi yollarından birinin sarışınlıktan geçtiğini kanıtladı. Birkaç hafta sonra Emily tekrar koyu renge döndü. Kerastase ile fikrinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, ne zaman isterseniz lüks bakım seçeneklerimiz ile yanı başınızdayız.

BAIN LUMIERE ŞAMPUAN

Nemlendiren, aydınlatan şampuan. Temizler, yumuşatır, parlatır.

Cicaextreme

BAIN ULTRAVIOLET

Anti – Soğuk yansıma etkili mor şampuan. Parlaklık verir, ton dengeler. Turuncu yansımaları parlak ve sarı saçlar için nötralize eder.

Satın al.

LE BAIN CICAEXTREME

Ultra nemlendirme etkili, açma işlemi sonrası için şampuan. Saçı nemlendirir ve besler.

Satın al.

Cicaextreme

CICAFLASH SAÇ BAKIM KREMİ

Yoğun kuvvetlendirici bakım. Onarır, kırılmaları azaltır, derinlemesine nemlendirir.

Satın al.

MASQUE ULTRAVIOLET

Mükemmel sarılık için yansıma önleyici maske. Zengin, yoğun mor pigmentli saç bakım maskesi istenmeyen sarı ve turuncu yansımaları engelleyerek, saçları derinlemesine besler.

Satın al.

MASQUE CICAEXTREME

Açma işlemi sonrası yoğun nemlendirme sağlayan saç maskesi.

Satın al.

CICAPLASME DURULANMAYAN BAKIM KREMİ

Isı koruyucu, besleyici serum. Saçı güçlendirir, ısıdan korur, elektriklenmeyi önler, saç uçlarını korur.

Satın al.

HUILE CICAEXTREME SAÇ BAKIM YAĞI

Yoğun sarışınlık için güçlendirici yağ. Saçı güçlendirir, ısıdan korur, saç uçlarını korur.

Satın al.

SERUM CICANUIT

Gece bakım serumu. Saç telini yeniler, saçı korur, uykunuzda saçınızı besleyerek dayanıklılık kazandırır.

Satın al.

Önerilenler

Benzer İçerikler