fbpx

Kariyer Fashion Show 2018

Kategori

Kariyer Eğitim Kurumları’nın moda bölümü öğrencileri ile 1989 yılından günümüze her yıl düzenlediği mezuniyet defilesi Kariyer Fashion Show Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşti.

Irmak Atuk, Serkan Selamet

Direktörlüğünü Özlem Süer’in yaptığı defilenin stil danışmanlığı Mert Yemenicioğlu koreografisi Yasin Soy tarafından gerçekleşti.

Defilenin baş mankeni Çağla Şikel ve sunucusu Irmak Atuk’tu.

Fütürizm, Dadaizm, Naturmort ve Klassizm olmak üzere 4 farklı temadan oluşan 122 parçalık dev koleksiyonu aralarında Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, Zeynep Tosun, Cihan Nacar, Emre Erdemoğlu, Ümit Temurçin, Çiğdem Akın, Tuba Engin, Serdar Uzuntaş, Erkan Demiroğlu gibi moda sektörünün önemli tasarımcıları geceye katılarak genç tasarımcı adaylarına destek verdiler. Yoğun bir kuaför grubunun izleyici olarak katıldığı Kariyer Fashion Show’un saç ürünleri sponsoru Wella Professionals oldu. Defile için saçlar Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri ile Sabit Akkaya ve ekibi tarafından tasarlandı.

Kariyer Fashion Show için Kariyer Eğitim Kurumları kuaförlük öğrencileri ile Sabit Akkaya ve ekibi dört look oluşturdu. Klassizm için yarım at kuyruğu öne dökülen saçlar, Fütürizm için bere içinden çıkan yarım at kuyruğu, Dadaizm için taze çiçekli bir aksesuar ile tasarlanmış saçlar, finalde Naturmort için de ıslak görünümlü natürel at kuyruğu tasarlandı.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz