Vibe: Jude McEwen Zamanın Ruhunu Yakalıyor

“Vibe”, bedende ve zihinde duyumsanan bir his anlamına geliyor. Hem kendi içinizde hem bulunduğunuz odada hissedebildiğiniz türden bir titreşim. İyi ya da kötü olabilir ama her iki durumda da anında hissedilir. Toni&Guy Avustralya Perth Central Salonu’nun sahibi Jude McEwen’ın koleksiyonu için bu hisse ilham vermek üzere pek çok unsur ve yaratıcı insan bir araya geldi. 

Vibe Jude McEwen
Vibe Jude McEwen

Koleksiyon büyük ölçüde Jude McEwen’ın TONI & GUY Australya için yarattığı Geleceğin Yeteneği Mentor Programı’nın geliştirilmesi ve tasarımı üzerine son on iki aydır yaptığı çalışmalardan esinlendi. Jude, kendisini bu öğrenmeye ve denemeye istekli yeni yaratıcı ve pozitif beyinlerin enerjisine dalmış halde buldu. Onun açısından bu, dijital çağda yeni vizyonlar ve yeni bakış açıları ile değişimi kabul etmeyi ve yeni bir nesil yaklaşımı benimsemek anlamına geliyordu. Bu rehberlik programı aracılığıyla göz alıcı bir saç koleksiyonu ortaya çıkardı. 

Vibe Jude McEwen

Doku Koleksiyonun Ayrılmaz Parçası

Saçlar açık, net, güçlü, belirgin ve zarif bir görünüşe sahip. Doku, bu koleksiyonun ayrılmaz bir parçası. Alexander McQueen’in kumaşlara dantel dikme tekniklerinden ilham alan Jude, saçı saça dokumak için tığ iğneleri kullandı. Saçın şekillerine ve doğal hareketine karşı kullandığı abartılı doku tekniği, her görünüme eğlenceli bir bireysellik duygusu katıyor.

Vibe Jude McEwen

Saçtaki açık ve net şekiller, giyimde deri ile aksesuarlandırıldı ve fakışkan dantel ile feminen görünüm vurgulandı. 

VIBE

Kuaför: Jude McEwen Makyaj Sanatçısı: Chereine Waddell Stilist: Belinda Morton Fotoğrafçı: David Mannah

Önerilenler

Benzer İçerikler