fbpx

JOSE URRUTIA BLACK Koleksiyonu

Bu koleksiyonun ilham kaynağı rüzgarın gücü. Güçlü ve durdurulamaz bir kadınla karşı karşıya olan ve saçı beğenisine göre şekillendiren bir kuvvet. Zaman kadar eski iki kuvvetin savaşı.

Saç: Jose Urrutia
MUA: Anabel Larrauri
Fotoğrafçı: Jose Urrutia
Stilizm: Karmen Ramírez
Rötuş: Javier Villalabeitia

Jose Urrutia Kimdir?

İspanya-Bilbao’da doğan Jose Urrutia, kuaförlük dünyasındaki maceralarına bir salonda asistan olduğu başladığı gün başladı. Yıllar boyunca profesyonelliği öğrendi, salon yönetiminde teknikler, hız ve sorumluluklar kazandı. Revlon’un genç profesyoneller yarışmasına katılmak üzere seçildiği Arantza García Salon’da 4 yıl geçirdi.
Kuaför olarak başlamasından sadece 7 yıl sonra, Ekim 1998’de Jose Urrutia Kuaför Salonu’nun açılışını yaptı. Profesyonel olarak büyüme arzusu bitmeyen, Jose Urrutia sürekli olarak güncelleniyor. Tarzı, Londra’daki Tigi Eğitim Akademisi’nde ve Amerikan Mürettebatı ile geliştirdiği erkek kesim yöntemiyle tanımlandı.


Yolu yavaş yavaş yeni bir motivasyona doğru ilerliyor: koleksiyonlarının oluşturulması. Çok sayıda moda şovuna ve fotoğraf çekimine katıldıktan sonra, 2012 yılında Jose katıldığı oluşumları daha yaratıcı bir alana doğru çevirmeye karar verdi. Manuel Mon ile birlikte Gonzalo Zarauza ile stil sahibi olan veya Miquel García ile küresel eğilimler hakkında editoryal oluşumlar. Bu şekilde tarzını, profesyonelliğini nasıl geliştireceğini ve koleksiyonlarını nasıl oluşturacağını öğrenir.


Jose Urrutia aynı zamanda profesyonel bir fotoğrafçı. Koleksiyonlarını ölümsüzleştiriyor ve düğün sektöründe fotoğrafçı olarak çalışıyor ve dolayısıyla bu alanda gelin danışmanı olarak önemli bir popülerlik kazandı.
Koleksiyonları yakın zamanda profesyonel dergilerde ilgi görmeye başlar ve kısa sürede Jose Club Fígaro’ya üye olmaya karar verir. Aynı zamanda eserlerini Stil Ustası, Premios Fígaro veya AIPP gibi yarışmalara sunar. Bu yıl 2018, Stil Ustaları Ödülleri’nde İspanyol finalisti.
Bugün bu yaratıcı yönü salonundaki günlük çalışmalarla, çekimler ve konserlerde yaptığı işbirliği, Navarra Moda Haftası ve Moda Bilbao gibi önemli moda şovlarına katılımıyla birleştiriyor. Ayrıca Revlon eğitmenleri ekibinin bir parçası.

Daha fazla koleksiyon görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz