fbpx

Iris: Karakterli Saç Kesimleri

Karakterli saç kesimleri ve doğal dalgalarla dikkat çeken Sens.ùs imzalı “Iris” saç koleksiyonu, 2022’nin trend renkleriyle, doğadan öğeleri ve gökkuşağının birçok tonunu çağrıştırıyor. Buz ve karı anımsatan beyaz-gri, güneş ışığının altın sarısı, göle yansıyan köknar ağaçları gibi zümrüt yeşili, ağaçların kabuğundan ilham alan maun kırmızısı, çiçek açan menekşe…

iris

IŞIK

Işık ve ışığın kırılması koleksiyonun tam merkezinde yer alıyor. Işık renklere hayat verip suda bir yansıma oyunu yaratır, kara yansır ve büyülü bir atmosfer yaratır.

ÇİÇEK

Menekşe, doğada bulunan ve gökkuşağını andıran birçok renge bürünür. Her rengin özel bir anlamı vardır: Menekşe rengi bilgeliğin, beyaz saflığın, mavi ise inanç ve umudun simgesi olarak kabul edilir.

TANRIÇA

Yunan mitolojisinde Iris, tanrıların habercisidir. Gökkuşağının tanrıçası, zarafeti ve narin özellikleriyle dikkat çeken güzel bir kızdır. Rengarenk pelerini gökyüzünde binlerce renkten oluşan bir iz bırakarak gökkuşağını oluşturur. Olympus’tan Dünya’ya mesajlarını iletmek için gökkuşağını kullanır. Yunan denizciler, Iris’i güzel havanın koruyucu tanrıçası, batı rüzgarının karısı ve aşk tanrısı Eros’un annesi olarak görüyorlardı.

GÖKKUŞAĞI

Iris, formları, renkleri ve kırılmasıyla ışıktır. Iris, gözlerden dünyayı yansıtır. Renkli ve el değmemiş bir doğa dünyası… Büyülü bir optik ve meteorolojik olgu olan gökkuşağı, güneşin su damlacıklarına girerek ışık üretmesiyle doğar. Cennet ve dünya arasında renkli bir köprü oluşturur.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz