IDM Aqua Manikür kullananlar anlatıyor

0

Her geçen gün artan taleple IDM Aqua Manikür salonlara hijyeni taşıyor. 

IDM Manikür

Günümüzde salonlar sadece renklendirme veya kesim işlemlerinde değil salon içerisinde sundukları diğer işlemlerde de fark yaratmak amacıyla arayış içinde.

Bilinçli tüketiciler de bu farkı sunan salonları tercih ederken hijyen anlamında fark yaratanlar bir adım daha öne çıkıyor.

IDM Acqua Manikür bu anlamda gerek salonların fark yaratması gerekse de tüketicilerin talepleri doğrultusunda daha hijyenik el-ayak bakım hizmeti istemeleri nedeniyle tercih ediliyor.

İşte bu farkı yaratan mutlu IDM Acqua Manikür salonlarının yorumları:

Bülent Duruk, Bülent Duruk Kuaför – Eskişehir

Bülent Duruk
Bülent Duruk

IDM markasını tercih etmemizin en büyük sebebi tek kullanımlık ve kişiye özel olması. Ayrıca içeriğindeki ürünlerin tırnak eti bakımı yapabilmesi, sterilize olması ve uygulama sırasında büyük kolaylık sağlaması. Bülent Duruk markası olarak IDM tercih ediyoruz; çünkü sağlıklı ve güvenli hizmet vermek aynı zamanda çalışma arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmak ve en önemlisi misafirlerimize en iyisini sunmak temel prensibimiz. Salonda ayda 350 kişiye servis veriyoruz. 

Ersin Kahraman, Makas kuaför – Cihangir, İstanbul

Ersin Karaman
Ersin Karaman

Manikür ve pedikür servislerinde hijyene çok önem verilmesi gerekiyor. Tüketiciler bu konuda artık daha da bilinçlendi. IDM Manikür Aqua, hijyen ile birlikte sunumu da çok şık hale getirdi. Ürünün hem tırnak, hem tırnak etlerine çok faydası var. Salonda ayda 250 kişiye servis veriyoruz.

Hasan Taşdemir, Highlights Kuaför – Çeşme, İzmir

Hasan Taşdemir
Hasan Taşdemir

Müşterinin yanında açtığımız ürünün tek kullanımlık ve hijyenik olması avantaj. Bizim müşterilerimiz daha çok İstanbul ve Ankara’dan geliyor. Salonda IDM Manikür servisi ile tanışan müşteriler üründen o kadar memnun kalıyorlar ki ürünü alıp, kendi salonlarında uygulatmak üzere götürüyorlar. 5 manikürist var, IDM Manikürden başka bir ürün kullanmıyoruz. Salonda ortalama 300 kişiye servis veriyoruz.

Mehmet Karadağ, The Most Kuaför – Bağdat Caddesi, İstanbul

Mehmet Karadağ
Mehmet Karadağ

IDM Aqua Manikür’den çok memnunuz. Steril olduğu için bize geri dönüşleri de çok olumlu oluyor. Müşterilerin kaseyi kimse ile paylaşmaması avantaj. Tavsiye ile salonu ziyaret eden müşteriler oluyor. Salonda ayda 200 kişiye servis veriyoruz.

Recep Kolay, San Kuaför – Acıbadem, İstanbul

Recep Kolay
Recep Kolay

Hijyenik ve tek kullanımlık olduğu için üründen tüm müşterilerimiz memnun. 10 müşteriden 8 kişi IDM Manikür tercih ediyor. Hızlı servis verebiliyoruz. Ete ve tırnağa bakım yapmış oluyoruz. Salonda ayda 300 kişiye servis veriyoruz.

Serdar Akbulut, Salon Tria – Florya, İstanbul

Serdar Akbulut
Serdar Akbulut

Ürünün çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Tek kullanımlık olması, steril olması çok hijyenik. Müşteri portföyümüz üründen çok memnun. Elde daha yumuşak bir görünüm yaratıyor. Müşteriler çok profesyonel buluyorlar. Salonda ayda 600 kişiye servis veriyoruz.

Haberin tamamını Estetica Dergisi Yaz Sayısında bulabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.