Estetica Dergisi 2018 Yaz Sayısı en iyi salonlarda

Kategori

Yaz sayımızda yeni bir seri ile karşınızdayız. Kadınlar ve kuaförleri… Leyla Alaton ve Murat Kayabaşı ile yaptığımız samimi röportajı keyifle okumanızı dileriz.

Babalar ve oğullarından sonra anneler ve kızları yazı serimizde Elif Çetin ve Fidan Boztepe’nin yolculukları, dünden bugüne yaşadıkları var.

Yeşermeyi bekleyen 12 çiçek tohumu bizden size, sizden de doğaya hediye olsun! Yaz sayımızda Ventoso V5 Silex 5000’lerde de yer alacak doğa kağıdı bulacaksınız.

Moda ve kuaförlük her zaman  iç içe… Çiğdem Akın ve Kariyer Eğitim Kurumlarında Styling üzerine ders veren Serhat Şengül ile röportajımızdan ilham alacaksınız.

Schwarzkopf Professional bu sene 120’inci yılını kutluyor. Tüm dünyada 120. kutlamalarında Türkiye farkı bu sayımızda yer alıyor.  Serge Moreau eğitimleri ile dopdolu L’Oréal Professionnel Bodrum Yaz Kampı, Davines Word Wide Hair Tour ve Davines Köyü’nün açılışı, IDM Manikür hakkında görüşler, Alaçatı’daki Yıldırım Özdemir salonun tasarımı dikkat çeken diğer konular…

Özel koleksiyonlarla parlayan bir sayı…

Hairist 2018 Yılın Kuaförü Yarışması birincileri yarışma ödülü olan koleksiyon çalışması ile  Zeynel Abidin Ağgül imzalı Selective Professional koleksiyon çekimi yaz sayımızda yer alıyor.

Estetica Dergisi 2018 Yaz Sayısı en iyi salonlarda

 


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Önerilenler

Benzer İçerikler