Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2018 Ocak Finalistleri

Kategori

Kariyer Eğitim Kurumları sponsorluğunda gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nda kesim renklendirme kategorisinde 672, şekillendirme topuz kategorisinde 516 başvuru arasından ocak ayı için finalistler seçildi.

Ocak 2018’in finalistlerini seçmek üzere Estetica Dergisi Yayın Kurulu bir araya geldi. Jüri tarafından gerçekleştirilen elemeler sonucunda Renk-Kesim ve Şekillendirme-Topuz kategorilerinden 6 finalist belirlendi.

Renk-Kesim Kategorisi’nde, Bodrum Hairtherapist Salon’dan Muhammet Usta, Akmerkez Erdem Kıramer’den İzzet Tabak, İsa Sevindik Hair Lounge’den İsa Sevindik, Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise Isparta MS Hair Club’dan Mustafa Coşkun, Gaziantep Kuaför Pınar ve Güzellik Salonu’ndan Pınar Yıldırım, Hakan Köse Difference’den Lezgin Selimoğlu finalist seçilerek 2018 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Birbirinden güzel saç tasarımları 2018’de Yılın Kuaförü olmak isteyen yarışmacılar Instagram hesaplarında #subat2018kr ve #subat2018st etiketiyle tasarımlarını paylaşmaya başladı.

İşte ocak ayı için her iki kategoriden de finalist olarak belirlenen tasarımlar:

Renk ve Kesim Kategorisi Ocak 2018 Finalistleri

İsa Sevindik Hair Lougne, Samsun

Erdem Kıramer, Akmerkez

Şekillendirme Topuz Kategorisi Ocak 2018 Finalistleri

 

Önerilenler

Benzer İçerikler