Hair on Stage İstanbul’da

Davines tarafından her yıl dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen ”Hair On Stage” etkinliği İstanbul’da, Türkiye’nin prestijli mekanlarından Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti.  Yurtiçinden ve yurtdışından birçok davetlinin yer aldığı etkinlikte; Davines Sanat Yönetmeni Angelo Seminara, Davines Artistik Ekibinden Candice Wyatt-Minter, Brian Shur ve Kristen Demant ile Türkiye'den Uğur Alevyılmaz ve Levent Berk sahnede şovları sergiledi.

Uğur Alevyılmaz

Hair on Stage’in İstanbul’da yapılması ve Hair on Stage’in sahnesinde yer almak çok güzel. Konuklara kendi icadım olan; Shine Express tekniğini sergiledim. Meslektaşlarımı görmek ve onlarla paylaşımda bulunuyor olmak heyecan vericiydi.

Levent Berk

“Hair on Stage için teklif geldiğinde inanılmaz heyecanlandık. Çok detaylı düşünerek, iyi bir hazırlık aşamasına girdik. Bir hikaye oluşturmamız gerekiyordu ve bizde bu hikayeyi beyazın saflığı üzerine kurduk. Angelo Seminara ile aynı sahneyi paylaşmak çok güzeldi. Usta isimlerin karşısına çıkmak; hem heyecan hem de gurur vericiydi.

Davines Türkiye distribütörü Abko Genel Müdürü Murat Abacılar

“Bugün sadece tüm Türkiye’den gelen konukları değil, yurtdışından gelen konukları da ağırladık. Kuaförlerin bir araya gelmesiyle oluşan sinerji harika.”

282’si Türkiye’den olmak üzere İsveç, Norveç, Danimarka, Hollanda, Almanya, Latvia ve Ukrayna’dan toplam 484 kişinin katıldığı etkinlik hakkında detaylı bilgi için Estetica Dergisi Haziran Temmuz sayısını inceleyebilirsiniz. Davines CEO’su Paolo Braguzzi ile röportajımız için www.hairist.com.tr’yi takip edebilirsiniz.  

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975