fbpx

Pivot Point sistemine genel bakış

Kategori

Pivot Point Türkiye Genel Müdürü Yusuf Koçyiğit ve Türkiye’de Pivot Point eğitimleri veren Orhan Çimenoğlu ile konuştuk…

Estetica: 50.yılında Pivot Point eğitimleri hakkında bilgi verir misiniz?

Yusuf Koçyiğit: Pivot Point 50 yılı aşkın kuaför ve kozmetik sektöründe  eğitim konusunda dünya lideri bir kuruluş olarak bir çok akademide uygulanıyor. Pivot Point sistemi ile kuaförler optimum zamanda sonuca ulaşıyorlar. Eğitimler bilimsel ve geometrik yöntemler ile gerçekleşiyor. Pivot Point’in kendi içinde çok iyi beslenen bir yapısı var. Tüm dünyada da aynı şekilde anlatılıyor. 

Pivot Point Türkiye Genel Müdürü Yusuf Koçyiğit,  Orhan Çimenoğlu, Sinan Ergün, Zeki Er, bilimsel, geometrik, eğitim, kuaför, kuaförük, saç, tasarım

Estetica: Pivot Point eğitimi veren kaç kişi var?

Yusuf Koçyiğit: Şu an Orhan Çimenoğlu, Sinan Ergün, Zeki Er, Wella Professionals eğitmeni Halil Yılmaz, Nilgün Kural ve ben Pivot Point eğitimi veriyoruz.

Estetica: Orhan Bey, siz kendinizden bahseder misiniz? Türkiye’de Pivot Point eğitimlerini ilk siz tanıttınız. Biraz süreci anlatabilir misiniz?

Orhan Çimenoğlu: 1970 İstanbul doğumluyum. 1971’de İsviçre’ye gittim. 44 senedir İsviçre’de yaşıyorum. 1986 yılında kuaförlük mesleğine başladım. 1995 yılında İsviçre Konfederasyonu’ndan ustalık diploması aldım. Pivot Point Chicago merkezden Türkiye’de eğitim vermek üzere izin istedim. Pivot Point CEO’su Leo Passage bana Pivot Point lisansörlüğünü verdi.

Pivot Point Türkiye Genel Müdürü Yusuf Koçyiğit,  Orhan Çimenoğlu, Sinan Ergün, Zeki Er, bilimsel, geometrik, eğitim, kuaför, kuaförük, saç, tasarım

1996 yılında Pivot Point Uluslararası Eğitmeni oldum. 1990 yılında, Türk grubuna eğitim verdikten sonra, 1999 yılından itibaren Türkiye’de eğitimlere başladım. 2006 yılında İsviçre’de salonumu açtım. Bir iki sene eğitimlere ara verdim. 2014 yılından itibaren tekrar Türkiye’de Pivot Point eğitimlerine devam ediyorum. İlerleyen dönemlerde daha yoğun bir program ile eğitimler devam edecek.

Pivot Point eğitimleri hakkında detaylı bilgi için bizi takip etmeye devam edin…. Röportajımızın tamamına göz atmak için Estetica Dergisi Haziran Temmuz sayısını ziyaret edebilirsiniz.  

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz