İpler kimin elinde?

İpler kimin elinde

müşteri, müşteri davranışı, müşteri algısı, sektör, kuaför, kuaförlük, saç, saç tasarım, sektör, dinamik, saç kesim, renklendirme, topuz, konsiltasyon

Günümüzde müşteri algısı, beklentileri eskisinden çok farklı. Değişen müşteri davranışları ile birlikte her sektörde olduğu gibi kuaförlük sektöründe de dinamikler değişti. Eskiden kuaförler müşterilere saç modeli önerirlerdi. Şimdi ise ipler daha çok alacağı servis konusunda araştırma yapıp kuaförü yönlendiren müşterinin elinde… Sadece saç kesim, renklendirme ya da topuz konusunda değil, ürünler konusunda da müşteriler daha bilinçli… Dolayısıyla kuaför ve müşteri arasındaki diyolog çok farklılaştı. Bu anlamla müşteriye yaklaşımlar yön değiştirdi. Konsiltasyon sırasında müşteriler daha çok kuaförleri yönlendirmeye başladılar. Bir uzman olarak ipleri elinize alıp uygun olmayan bir işlem için ikna edici bir tavır almalısınız.     

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975