Haftanın Ürünü: Kerastase Cicaextreme Sarı Saç Şampuanı

Kerastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme Sarı Saç Şampuanı, işlem görmüş saçlarda müthiş sonuçlar yaratıyor. Özellikle renk açma işlemiyle hassaslaşan ve yıpranan sarı saçları derinlemesine nemlendiren ürün, işlem sonrası yanan saçları yeniden yapılandırmak için saç tellerini genişletiyor.

Kerastase Blond Absolu Cicaextreme Şampuan Faydaları

  • Zengin kremsi jel yapısı %94 daha güçlü ve dayanıklı saçlar, %85 daha nemli ve beslenmiş saç telleri yaratırken saçın elektriklenmesini 24 saate kadar önlüyor.
  • 5 kez Bain Masque Cicaextreme maske ie birlikte kullanıldığında saçlar %34 daha dayanıklı hale geliyor.
  • Düzenli, iyileşmiş ve sağlıklı saç telleri için saç açma işleminde oluşan yıpranmayı onarıyor.


cicaextreme shampoo

Tüketiciler için ürün keşif ve inceleme platformu Influenster.com’da ürünle ilgili yorumlardan bazıları:

Lauren F.

Wow! Bu şampuanın büyük bir hayranıyım. Blond Absolut Cicaextreme Şampuan’ın kokusu sarhoş edici. Krem ​​saç maskesi gibi görünüyor. Saçınıza bir kez döküp biraz su eklediğinizde köpürerek kabarık bir köpüğe dönüşüyor. Duruladığınızda, saçınız çok daha yumuşak hale geliyor. Saçımı düzleştirme gereği bile duymadım, kendiliğinde pürüzsüz bir şekilde kurudu.

Adrian N.

20 yıldır meslekte olan bir renklendirme uzmanı ve kuaför olarak özellikle saç kütikül sağlığının büyük bir savunucusuyum. Pek konuşulmaz ama bu, sarı saç dünyasında çok önemlidir. Yıllardır sarışın müşterilerimin saçlarını korumak için Kerastase kullandım. Neden? Çünkü formülasyonları çok iyi sonuç veriyor!!! Bu, açma işlemi görmüş saçlar, koyu renkli dipler ve dokulu sarışınlar için yeni, yenilikçi bir şampuan. Hyaluronik asit ikilisi ve yağda çözünmüş edelweiss bitkisi içeren benzersiz kremsi formülü, daha güçlü, daha parlak ve nemli saçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Aynı serinin krem ve maskesi ile birlikte kullanıldığında saçlarınızdaki ciddi farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

SARA W.
Kuaförüm, bu ürünü salona son gittiğimde saçlarımda kullandı ve bağımlısı oldum! Süper nemlendirici bir ürün ve saçlarımı ağırlaştırmadan çok yumuşak yapıyor. Kokusu da harika!

Gurneet D.

Bu şampuanı seviyorum. Kremsi olduğundan yeni boyanmış saçlarda çok etkili. Saçın turuncuya dönmesini engelliyor. Ayrıca harika bir nemlendirici. Fiyatına değer.

Önerilenler

Benzer İçerikler