Bernadette Beswick ‘ten İçimizdeki Özgürlüğü Keşfe Davet


Bernadette Beswick tasarımı ve Stevie English’in renklendirmesiyle yaratılan Freedom Can Be Found Within (Özgürlük İçimizdedir) koleksiyonu, Covid kaosuna rağmen özgürlük duygularını uyandırmayı amaçlıyor.

“Hayat hiç beklemediğimiz bir anda gelişiyor. Bizi şok edebilir, ama aynı zamanda bizi olmak istediğimiz kişi haline getirebilir,” diyen Beswick, koleksiyonun çıkış noktası ve ilham kaynağı üzerin eşunları söylüyor:

“Evet, çok büyük engellerle karşılaştık. Evet, uyum sağlamak zorunda kaldık. Tek istediğim saç yapmaktı ve bir yolunu buldum. Tutkumu paylaştım, umarım zihinleri hareket ettirmiş, kalplere dokunmuşumdur. Bu süreçte elbette ruhumla bağlantı kurdum çünkü Özgürlük İçimizdedir.

Koleksiyon zor zamanlardan ilham alıyor, ama aynı zamanda zihinleri güç dönemleri daha iyi zamanlara dönüştürmenin yollarını bulmaya davet ediyor. Her durumda kendinizi yeniden keşfedebilir ve farklı şeyler yapabilirsiniz. Manken kafalarını dönüştürerek insanların güzellik ve yaratıcılığın ne olabileceğine dair algılarını değiştirmeye çalıştık. Öğeleri renk, şekil ve hareketin sade güzelliğine indirgemeye çabaladık.”

Bernadette-Beswick - Freedom Can Be Found Within
Bernadette-Beswick - Freedom Can Be Found Within
Bernadette-Beswick - Freedom Can Be Found Within

Koleksiyon: Freedom Can Be Found Within
Saç: Bernadette Beswick @be.the.exceptional.hairdresser
Renklendirme: Stevie English @stevieenglishhair
Fotoğraf: Vincent Street

zamanlara dönüştürmenin yollarını bulmaya davet ediyor. Her durumda kendinizi yeniden keşfedebilir ve farklı şeyler yapabilirsiniz. Tutkumu paylaştım, umarım zihinleri hareket ettirmiş, kalplere dokunmuşumdur. Bu süreçte elbette ruhumla bağlantı kurdum çünkü Özgürlük İçimizdedir.Manken kafalarını dönüştürerek insanların güzellik ve yaratıcılığın ne olabileceğine dair algılarını değiştirmeye çalıştık. Öğeleri renk, şekil ve hareketin sade güzelliğine indirgemeye çabaladık. Bernadette Beswick

Önerilenler

Benzer İçerikler