fbpx

Haftanın Ürünü: Şekillendirme Harikası Goldwell Unlimitor…

Saç şekillendirmek, doğru ürünleri kullanmadığınız ve o ürünleri nasıl uygulayacağınızı bilmediğinizde zorlu bir iştir. Bu haftanın ürünü, özellikle kısa saç modellerinde harikalar yaratıyor. Dünyanın dört bir yanından kuaförlerden de tam not alan Goldwell StyleSign Creative Texture Unlimitor Strong Spray Wax, en yaratıcı ve zorlayıcı stillerde bile saçı kolayca şekillendirmenizi ve muhteşem bir tutuş elde etmenizi sağlıyor.

Gelişigüzel şekillendirilmiş belirgin hatlı, dokulu saç stilleri için tasarlanan güçlü bir sprey wax olan Goldwell StyleSign Creative Texture Unlimitor Strong Spray Wax, sprey şeklinde basit bir kullanım vaat ederken aynı zamanda ve bir wax’ın sunabildiği tüm avantajlardan yararlanmanıza imkan veriyor.

Cansız Saçlara Parlaklık Veriyor

Ürünü kullananlar saçlarında gün boyu süren parlaktıktan çok memnun kalıyor. Saça yapış yapış bir his vermemesi de tercih edilme nedenlerinden biri.

unlimitor

Kısa Kıvırcık saçlar için harika!

Özellikle kısa dalgalı ve kıvırcık boba sahip olanların bir kez kullandıktan sonra vazgeçemediği ürün, saçınıza verdiğiniz şekli gün boyu korumayı başarıyor. Diğer bir avantajı da yıkar yıkamaz saçtan kolayca arınması.

Saçı yağlandırmıyor

Saçta ürün birikmeleri yaratmayan Creative Texture Unlimitor Strong Spray Wax, saçı yağlandırmıyor.

Unlimitor Wax Spray

Goldwell StyleSign Creative Texture Unlimitor Strong Spray Wax Nasıl Uygulanır?

  • Nemli ya da kuru saça küçük bir miktar sıkın.
  • Dilediğiniz biçimde şekil verin.

Tüketiciler için ürün keşif ve inceleme platformu Influenster.com’da ürünle ilgili yorumlardan bazıları:

Barbara P.
Bu, kısa kesilmiş dik saçları dağınık ama kontrol edilebilir bir stilde tutmak için en iyi ürün. Saçlarımı hafifçe nemlendirdiğim elimle karıştırarak canlandırabiliyorum.
Diğer sprey waxlar saçlarımı yağlı hissettiriyor ve sarı saçlarımı koyulaştırıyor. Bu ürün hafif bu nedenle bir veya iki gün yıkamayı atlamak iyi sonuç veriyor. Ürün birikmesi yok.

ABIGAIL S.
Bu üründen gerçekten zevk alıyorum. Saçlarımı kıvırdıktan sonra bolca doku oluşturmak için kullanıyorum. Balmumu bazlı olduğundan dolayı kısa saç modelleri için harika olduğunu görebiliyorum. Unlimitor Strong Spray Wax saçı çok iyi tutuyor, sonrasında saç spreyine ihtiyacınız olduğunu düşünmeyin.

Jacoleen
Bu doku spreyini kesinlikle seviyorum, her saç modelinde işe yarıyor, saçınıza fönden önce veya sonra uygulayabilirsiniz. Harika kokuyor, kokusuna bayılıyorum.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz