fbpx

Estetica Dergisi artık cebinizde!

Her ne kadar ülkece zor zamanlar geçirmeye dirençli olsak da; şimdi bütün dünya olarak eşi benzeri görülmemiş bir COVID-19 kriziyle karşı karşıyayız.

Biz de olası risk faktörlerini ortadan kaldırmak ve ESTETICA kalitesini bir üst seviyeye çıkararak, bu sürece adapte olup; kalitemizden ödün vermeksizin, olabildiğince hızlı bir şekilde dijital bir dönüşüm geçirdik.

Değerli ESTETICA aboneleri;

Artık dilediğiniz an, dilediğiniz yerde, dilediğiniz sayımıza ulaşabilecek, ilgili içeriklerin videolarını da dijital dergimiz üzerinden izleyebilecek ve artık çağın gerekliliği olan bu dijital dönüşümün de bir parçası olabileceksiniz.

Bu zor zamanları hep birlikte atlatacağımıza, daha da güçleneceğimize ve çıkardığımız derslerle dünyaya, doğaya ve insana daha da faydalı olacağımıza gönülden inanıyoruz.

Siz de kuaförlük sektörüne kazandırdığımız ilk e-dergi aplikasyonumuzu hemen cebinize indirin. 5 farklı cihaza kadar aynı kullanıcı adınız ve şifrenizle istediğiniz her yerde sektörün ışıltılarını takip etmeye devam edin.

Estetica App

iOS (iPhone) Cep Telefonları ve iPad için Estetica Dergisi:

Android Cep Telefonları için Estetica Dergisi:

Ne yapabilirsiniz?

Ücretsiz sayılarımıza göz atabilir, güncel sayılarımız için abone olabilirsiniz.

Mevcut Abonelerimiz

Mevcut Estetica abonelerimizin mail adresleri ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Erişimde sorun yaşamanız durumunda bizi 02122720270 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz