El Modellerinin Favori El Kremleri

Son çıkan cep telefonunu tutan, son model otomobilin direksiyonunu kavrayan, el kremleri ile bulanan, kolayı yudumlayan eller… Reklamlara dikkat ederseniz el modellerinin her yerde olduğunu fark edebilirsiniz. Sürekli kameraların karşısında olan eller, mutlaka özel bir bakım istiyor olmalı. 

El bakımında aradığı en önemli şeyin hızlı emilen el kremi olduğunu söyleyen El Modeli Philip Hersh, “Bir el modeli olarak el kremi alet çantanızın bir parçasıdır” diyor. 

The Strategist, bu fikirden yola çıkarak el modellerine ellerini nemlendirmek ve dış etkenlerden korumak için tercih ve tavsiye ettikleri el kremlerini sormuş. İşte o yanıtlar: 

Ariel Paredes’in Tercihleri

El Modeli Ariel Paredes

Neutrogena Norwegian Formula

El Kremleri

El Modeli Ariel Paredes, ellerinin gerçekten kuruduğunu hissettiği ve daha yoğun bir nemlendiriciye ihtiyaç duyduğu zaman başvurduğu el kreminin Neutrogena Norwegian Formula olduğunu söylüyor. Paredes; “Krem yağlı değil ama çok kalın ve konsantre. Emmesi 15 dakika sürüyor, bu yüzden onu yalnızca emilmesini bekleyecek kadar vaktim olduğunda kullanıyorum” diyor. Paredes, Los Angeles trafiğinde sıkışıp kaldığında zamanını en iyi şekilde kullanmanın bir yolu olarak arabasında daima bir tüp Neutrogena bulunduruyor. “Kremi sürüp ellerimi iyice ovuyorum, tırnak etlerimin her tarafına nüfuz etmesini sağlıyorum ve gideceğim yere vardığımda ellerim yumuşacık görünüyor,” diyor. 

Chanel La Crème Main El Kremi

El Kremleri

Bu kremin set manikürcülerinin favorisi olduğunu belirten Paredes, kremi şöyle değerlendiriyor: “Çabucak emilirken ciltte herhangi bir parlaklık veya kalıntı bırakmıyor. Bu nedenle de el fotoğraflarının iyi çıkmasını sağlıyor. Çok da hoş bir kokusu var.”

Philip Hersch’in Tercihi 

Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve El Kremi

El Kremleri

Philip Hersh için bir el kreminde aranması gereken en önemli şey düşük yağ içeriği. Hersh; “Yağ oranı yüksek bir losyon kullanıyorsanız elleriniz parlar, bu özellikle stüdyo ışıklarının altında istenmeyen bir şey. İyi emen ve cildin güzel, sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayan, ancak çok fazla yağ içermeyen bir krem istiyorsunuz. Tüm yağlar kötü değildir ,bazı yağlar cilt için harikadır, ancak önemli olan doğru dengeyi bulmak. Ben, Kiehl’in el kreminde o dengeyi buldum. bu yüzden yıllardır kullanıyorum. İşe yarayan bir şey bulduğumda, ondan vazgeçmem,” diyor.

Christina Embers’ın Tercihi 

La Prairie Cellular El Kremi

Christina Ambers, daha “lüks” segment bir ürün olan krem için ödenen bedele değdiğini belirtiyor ve ekliyor: “Tüm seriyi seviyorum, losyonlarını ve makyaj ürünlerini de kullanıyorum. El kremi neredeyse sihirli. Cildi dolgunlaştırıyor ve ne kadar çok kullanırsam cildim o kadar iyi görünüyor.”

Davide Illiano’nun Tercihi

The Body Shop Coconut El Kremi


El modeli Davide Illiano, Body Shop’un bu el kremini gittiği her yere götürüyor. Illiano, “Oyuncu seçimlerim olduğunda ya da ellerimin biraz kuruduğunu hissediyorsam onu kullanırım. Ürüne bayılıyorum. Tırnak etlerime de gerçekten yardımcı oluyor. Bu önemli çünkü müşteriler buna yakından bakıyor,” diyor.

Editörün Tavsiyeleri

Aveda Hand Relief El Kremi

Bu rahatlatıcı ve nemlendirici krem, kuruyan elleri yoğun bir şekilde nemlendirirken, cilde gözle görülür bir pürüzsüzlük ve yumuşaklık veriyor. 

Aynı serinin el bakım setine göz atmak için tıklayın.

Insight Nemlendirici El Kremi

El Kremleri

CEA ECO BIO sertifikalı yüksek kaliteli bir cilt bakım ürünü olan krem, en hassas ciltler için bile uygun besleyici, doğal ve nazik formülüyle kuru ciltlerde etkili bir yumuşatıcı ve besleyici etkiye sahip. Kolayca emilerek cilde anında yumuşaklık veriyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler