Heart of Glass: Davines’ten Sarı Saçlara Özel Bakım Serisi

Davines’in sarı saçları korumak, güçlendirmek ve canlandırmak için patentli en yeni nesil aktif bileşenler ve doğal pigmentlerle Davines laboratuvarlarında üretilen yüksek performanslı yeni serisi Heart Of Glass ile sürdürülebilirlikten ödün vermeyen iddialı ürünler sunuyor. #DavinesHeartOfGlass

Tüm Sarışınlar İçin 

Davines Heart of Glass bakım serisi, rengi kontrol ederken işlem görmüş ve doğal sarı saçların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlandı.

Aktif Bileşenler

Davines Heart of Glass Serisi

Davines laboratuvarlarının Baobab özü ve Jagua mavisi gibi doğal hammaddelerle birleştirilen patentli Biacidic Bağ Kompleksi ve Güçlendirici botanik bariyerini yaratan bilimsel araştırmalarının bir sonucu olan bu seri, açma işlemi görmüş ya da ısı yayan şekillendiriciler ve fön makinesinden dolayı zayıflamış saçları mükemmel hale getiriyor. 

Kolombiya’da sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen Jagua meyvesinden elde edilen mavi öz, istenmeyen yansımaları dengeleyebilen ve hem sıcak hem soğuk tonlarda sarı saçları ve doğal sarıları aydınlatan doğal bir pigment.

Seri, kuru saçta +%67 taranabilirlik, 5 dakika bekleme ile kırılmaya karşı +%40’a kadar saç direnci, yoğun bakım maskesi ile 10 dakika uygulama, %+ 57’ye kadar işlem süresi ile maksimum performans gösteriyor.

Çevreye Saygı 

Formüller silikon içermiyor ve %98,5’e kadar biyo-çözünür ürünlerden oluşuyor. %96,8’lik doğallık yüzdesi, piyasada standart olarak kullanılan kriterlerden daha katı olan Davines kriterlerine göre hesaplanıyor. Bu nedenle bir bileşen, moleküler yapısının % 100’ü doğal kaynaklı olduğunda, herhangi bir sentetik element olmadan doğal kökenli olarak tanımlanıyor.

Serinin Ürünleri

Davines Heart of Glass - Silkening Shampoo

Heart Of Glass Silkening Shampoo 

Doğal ve işlem görmüş sarı saçlar için mavi, yumuşak şampuan. Donukluğu giderir ve saçı besler .Jagua özü ile istenmeyen yansımaları dengelerken, sarı tonları yeniler ve canlandırır.

Heart Of Glass Intense Treatment

Doğal ve işlem görmüş sarı saçlar için yoğun kozmetik bakım. Biacidic Bağ Kompleksi ve Baobab özü ile saç telini güçlendirir, besler, kontrolünü sağlayarak kırılmayı önler ve onarır.

Heart Of Glass Rich Conditioner

Zenginleştirici mavi saç kremi. Özel Biacidic Bağ Kompleksi ve Baobab özü sayesinde doğal ve işlem görmüş sarı saçları güçlendirirken, yoğun bir şekilde besler. Jagua özü ile istenmeyen yansımaları dengelerken sarı tonları yeniler ve canlandırır.

Heart Of Glass Sheer Glaze

Davines Heart of Glass - Sheer Gaze

Doğal ve işlem görmüş sarı saçlar için bakım veren parlaklık. Patentli Zenginleştirici Botanik Bariyer aktif bileşeni ile hidrasyon, ısı ve UV ışınlarından koruma sağlar. Şekillendirme süresini uzatan elastikiyet ve kuvvet verir.

Önerilenler

Benzer İçerikler